Pdf Kitaplık

Böğürtlen Kışı sarah jio pdf kitap indir
Hemen İndir

 

Arkadaşlar kitapyurdunda en çok satılan kitaplara göz gezdirirken Böğürtlen Kışı kitabını gördüm ufak bir araştırmayla kitabın taranmış halini internette buldum hemen paylaşayım dedim Böğürtlen Kışı iyib okumalar.Kitap indirmede sorun yaşarsanız yorum olarak belirtmeniz yeterli
Sarah Jio Böğürtlen Kışı Kitabı
Böğürtlen Kışı sarah jio pdf kitap indir
Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum.”
Böğürtlen Kışı sarah jio pdf kitap indir
Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel’ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır._. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır... Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel’ın boş Tanrı aşkına, bu da ne demekti böyle? Hiç kimseyle yatmamış olması? Bâkir miydi yoksa? Nedense bundan şüpheliydim. Ona hayretle bakarak olduğum yerde durdum. Karşılaştığım en gizemli insandı. Ve birden Christian Greyle uyumuş olduğum gerçeği kafama dank etti ve kendimi tekmelemek istedim: Onu uyurken seyredebilecek bilinçte olabilmek için neler vermezdim? Onu savunmasız haliyle görmek için. Nedense bunu gözümde canlandırmakta zorlanıyordum. Pekâlâ, iddia edildiğine göre, bu akşam her şey ortaya dökülecekti.
Yatak odasına girince bir şifonyerin çekmecelerini karıştırdım ve saç kurutma makinesini buldum. Parmaklarımı kullanarak, saçlarımı elimden geldiğince kuruttum. İşim bitince banyoya gittim. Dişlerimi fırçalamak istiyordum. Gözüm Christian’m diş fırçasına takıldı. Bu, onun ağzımın içinde olması gibi bir şey olurdu. Hımm... Suçlu bir tavırla omzumun üstünden kapıya bakarak fırçanın tellerine dokundum. Nemliydiler. Biraz önce kullanmış olmalıydı. Fırçayı hızla kaparak diş macunu sürdüm ve dişlerimi müthiş bir hızla fırçaladım. Kendimi çok yaramaz hissediyordum. Ne heyecandı ama.
Önceki günden kalan tişörtümü, sutyenimi ve iç çamaşırımı toplayıp Taylor’ın getirdiği alışveriş poşetine doldurarak çantamı ve ceketimi bulmak için tekrar oturma bölümüne döndüm. Büyük mutluluk, çantamda bir toka vardı. Saçımı arkada toplarken, Christian anlaşılmaz bir ifadeyle beni izliyordu. Sözünü bitirmesini
beklemek için otururken, gözlerinin beni takip et
Böğürtlen Kışı sarah jio pdf kitap indir
Arkadya


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Böğürtlen Kışı sarah jio pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın