Pdf Kitaplık

Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir
Hemen İndir
alera-prensesin-mirasi-1-cayla-kluverAlera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir

Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir

Hytanica Prensesi, on yedi yaşındaki Alera’nın tek bir görevi vardır: Ülkesinin müstakbel kralıyla evlenmek. Ancak babasının seçtiği damat adayı, genç kızı umutsuzluğa sürüklemiştir.

Krallığının en büyük düşmanı olan ülkeden gelen mavi gözlü genç adamın, saray muhafızları tarafından tutuklanması, Alera’yı hem korkutur hem de meraklandırır. Ancak genç kız, gizlice buluşmalarının iki ülkenin de üzerine bir gölge gibi çöken karanlık mirası ortaya çıkaracağından habersizdir.

Saray entrikalarıyla dolu bu büyülü dünyada sadakat sınanacak ve cesaret yeterli olmayacaktır. Alera’nın değer verdiği her şey savaşa sürüklenirken, aşk belki de krallığın sonunu getirecektir…

“Alera’nın duygusallığı ve inatçılığı ilginizi çekecek, o zor seçimler yaparken empati kuracaksınız. Yaklaşan savaşın kara bulutları, gizemli geçmişlere sahip karakterler ve hüzünlü son, bir devam kitabına göz kırpıyor.”
-Booklist-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

ALINTIDIR
d_l1-3872290.png

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Alera Prensesin Mirası 1 Cayla Kluver Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın