Pdf Kitaplık

Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir
Hemen İndir
Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir

Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir

Savaşta Korkusuz

William FitzAlan, pelerinindeki kanlar daha kurumadan, kralın kendisine verdiği stratejik sınır bölgelerini almak için geri döner. Kendisini kalenin kapılarında başka bir ödül daha beklemektedir: Güzel Leydi Catherine Rayburn.

Yatakta Nazik

Catherine, krala casusluk yapmak için her şeyi tehlikeye atar. Ancak karşılığında topraklarından cayması istenir ve tek bir tercih hakkı sunulur: FitzAlan’la evlenmek ya da Kule’ye kapatılmak. Catherine, yeni kocasının vücuduna sahip olmasına izin verirken, sırlarını kendine saklamaya devam eder ve kalbini ona asla vermez.
Tutku ateşli bir hâl almaya ve tehlike etraflarını kuşatmaya başladıkça, Catherine ve William’ın evliliklerini, topraklarını ve hayatlarını kurtarmak için birbirilerine güvenmeyi öğrenmeleri gerekir.

Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

ALINTIDIR

d_l1-3872290.png


 
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Arzu Şövalyesi Margaret Mallory Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın