Pdf Kitaplık

Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir


Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir
Charlotte sosyeteye dâhil olan ve servetini yitirmiş bir ailenin en büyük, en güzel kızıdır. Babasının alkol ve kumar sorunları yüzünden zengin biriyle evlenmek zorundadır ve babası bu konuyla ilgili sürekli onu sıkıştırmaktadır.
Kurtar beni,” diye fısıldadı Jane Jesse’ye ve o, başını sallayıp valeye biletini verdikten sonra elini koruyucu bir tavırla Jane’in beline koydu. Kaldırımda durup etraflarını çeviren ve onun her hareketini kaydeden paparazzi kameralarıyla birlikte Jesse’nin arabasını beklerlerken Jane kendini kapana kısılmış hissetti. Garip olan, bu işte iyi oluşuydu. Dana ya da başka biri ona söylemeden yapılması gerekeni biliyordu Jesse’nin Range Rover’ında kaçıncaya kadar sahte gülümsemeler saçmak, sohbet etmek, hoşça ve sabırla vakit öldürmek. Öte yandan Scar olsa şimdiye kadar tepesi atar, birine el hareketi yapar ya da komik, iğneli bir yorum yaptıktan sonra çeker giderdi.
Jane değil. Her ne kadar etrafının patlayan ışıklar ve kişisel alanına hiç saygısı olmayan anonim fotoğrafçılarla sarılması onu dehşete düşürse de, gülümsemesi ve kibar olması gerektiğini biliyordu.
“Araba burada,” diye haber verdi Jesse. Jane’in ön koltuğa geçmesine yardımcı olurken birkaç flaş daha padadı.
“Bir öpücüğe ne dersin Jesse?” diye bağırdı fotoğrafçılardan
Sosyetede güzelliği ile ün salmış olan Charlotte, aynı zamanda soğuk, mesafeli tavırlarıyla herkesi kendisinden uzaklaştırmaktadır.
Bir gün babasından, kumar borcu karşılığında kızını ortaya koyarak son bir oyun oynaması istenir. Oyunu kazanıp hem borçlarından kurtulacağına hem de kızını koruyacağına emin olan adam, oyunu kaybeder. Charlotte, babası tarafından kumarda kaybedilmiştir artık. Hem de şehrin kumarhanelerini yöneten karanlık ve çok güçlü Roman’a karşı.
“Anne Mallory, klasik aşk hikâyelerine yepyeni bir soluk katıyor.”

-Teresa Medeiros-

(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap


ALINTIDIR.
DOWNLOAD YANDEX LİNK : TIKLA İNDİR
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Bir Gece Yetmez- Anne Malory Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın