Pdf Kitaplık

Duyuru | Reklamlar ve Site Hakkında | PDFindir.net
Hemen İndir

  
Merhaba sevgili kitapseverler.
Bildiğiniz üzere kıza süre önce sitemizde bir güncelleme yapılmış ve maalesef bu güncelleme sonrası paylaştığımız kitapların bir kısmı silindi. Ayrıca bazı kitaplardaki görseller de silindi. Biz fırsat buldukça bu görselleri iyileştirmeye ve tekrar eski haline getirmeye çalışacağız.
Gelelim asıl konumuza; reklamlara.
İki gündür görmüşsünüzdür sitede çeşitli tarzda reklamlar çıkıyordu. Biz deneme amaçlı bu reklamları ve reklam formatlarını sitemize koyup denedik. Ancak gördük ki pop up (her tıklamada yeni sayfa açan reklam) ve splash (anasayfada her kişiye 3 kez görünen reklam) siz kitapseverler için hoş olmuyor. Bu iki tür reklamın aylık geliri son derece iyi. Ancak site ziyaretçilerini son derece rahatsız ediyor ve insanların siteden hemen çıkmasına neden oluyordu. Biz de bunun farkına vardık ve o iki reklam çeşidini kaldırdık.
Sitemizde bundan böyle sadece banner reklam olacaktır. bu reklam çeşidi hiçbir şekilde rahatsız edici değildir. Ayrıca bu reklam çeşidinde siz reklama tıkladıkça biz gelir elde edebiliriz. Bu gelirimizle de sitemizi daha çok geliştirip size daha fazla hizmet sunacağız. Sitemizin uzun soluklu ve size gerçekten faydalı olması maalesef bu gelire bağlı. Onun için günde bir kere bile olsa bu reklamlara tıklarsanız çok seviniriz ve daha büyük aşkla hizmete devam edeceğiz. 
 Özellikle yan menüde ve ana sayfada altta bulunan reklamlara tıklarsanız çok iyi olur. Çünkü bu reklamdan sadece tıklama başı ücret alıyoruz... Sizi reklama boğmuyoruz, sadece görsel açıdan rahatsız edici olmayan reklamlar kullanıyoruz ve tek bir şey istiyoruz. Sadece bir TIK
Sitemizle ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
Reklamlara bol bol tıklamanız dileğiyle :)
Şimdilik hoşçakalın.
NOT: sitede bahsettiğimiz reklam kodlarını kaldırdık ama gözden kaçan bir kod varsa (Pop up ve splah reklamları için) lütfen bize bildiriniz...
_________________________
PDFindir.net ve Kitap-Pdf.blogspot.com Yönetimi
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Duyuru | Reklamlar ve Site Hakkında | PDFindir.net TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın