Pdf Kitaplık

Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir
Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir
Jacinda sevdiği erkeğin hayatını kurtarmak için inanılmaz bir şey yapmış, türünün en büyük sırrını ortaya çıkarmıştır. Şimdi Will’i bir daha asla göremeyebileceğini bilerek sürüsünün yanına dönmelidir. Daha da kötüsü Will’in zihni sise maruz kalmış, anıları silinmiştir. Jacinda’nın neden gitmek zorunda kaldığını bilmemektedir.
Kasabaya dönen Jacinda düşmanca tavırlarla karşılanır. Kendisi ve ailesinin iyiliği için sadakatini kanıtlaması gereken genç kızın yanında duranların arasında, onu hep istemiş olan, bir sonraki lider Cassian ile Jacinda’nın yeni güçlere kavuşan kız kardeşi Tamra da vardır. Jacinda, Will’i unutmalı ve hayatına devam etmelidir. Ama yine de içten içe bir araya geleceklerini ummaktadır. Jacinda kalbinin sesini dinleyip aşk uğruna her şeyi riske atabilecek midir?
“Heyecan verici mücadeleler, gerilimli firarlar, inanılmaz bir yakışıklı ve talihsiz âşıklarıyla Ejder Gizemi hayal gücünüzü zorluyor.
-Kirkus Reviews-
“Yasak aşk, gençlik acıları, inanılmaz güçler, efsanevi yaratıklar, ateşli ejderlerle olduğu kadar ateşli gençlerle de dolu. Heyecan verici hikâyesiyle sürükleyici.” 
-VOYA-
“Jordan’ın doğaüstü, talihsiz âşıklar temasına yaptığı bu büyüleyici katkı, gerilim ve romantizmi bir araya getiriyor.”
-Booklist-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 280
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
ALINTIDIR.
d_l1-3872290.png
http://bc.vc/gVwAJa
Alternatif link : 

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ejder Gizemi Draki Serisi 2 Sophie Jordan Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın