Pdf Kitaplık

İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
iskocyalinin-kollarinda-maya-banksİskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndir İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap İndirMairin Stuart, yatağının kenarındaki taş zeminde diz çökmüş bir şekilde dua ediyordu. Eliyle boynundaki deri kolyenin pürüzsüz yüzeyinde gezdirdi. Küçüklüğünden beri ezberlediği kelimeleri fısıldayarak her zaman yaptığı gibi bitirdi duasını. “Lütfen, Tanrım. Beni bulmalarına izin verme.”

Ewan McCabe kazanmaya ant içmişti. Savaş çanları çalıyordu. Bütün klan onun emrindeydi ve Ewan ona ait olanı düşmanlarından almaya hazırdı. Ta ki bir gün ruhu masmavi gözlerinde hapsolmuş, simsiyah saçlı bir kız oğlunu kurtarıp bir anda hayatını değiştirinceye kadar. Mairin, Ewan’ın klanı için bir kurtuluş olabilirdi fakat yıllarca intikam ateşiyle yanıp tutuşan bir adamın nazarında durum göründüğünden farklıydı.

Kralın gayrimeşru kızı olan Mairin uzun zamandır dış dünyadan uzakta. bir manastırda yaşıyordu. Ancak evlendiğinde sahip olabileceği zenginlik yüzünden kaçırıldığı gün başına gelecek felaketten habersizdi. McCabe’in adamları onu kurtarmış olabilirdi fakat bu aynı zamanda en büyük korkusunu da uyandırmıştı: Ewan McCabe ile evlenmek zorunda olmak… Ona direnirken aslında kendi arzularına da direndiğini fark edecekti.

“Baştan çıkarılmaya hazır olun.”
Monica McCarty
Sayfa Sayısı: 354
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

ALINTIDIR
d_l1-3872290.png


iskoçyalının aşkı e kitap indir (1)iskoçyalının kollarında e kitap indir (1)iskoçyalının kollarinda kitabi oku (1)iskoçyalının kollarında pdf indir (1)iskoçyalı\nın kollarında pdf şifresi (1)iskoçyalı\nın kollarında pdf şifresi nediri (1)maya banks iskoçyalının kollarında indir (1)maya banks iskoçyalının kollarında pdf (1)

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


İskoçyalı’nın Kollarında Maya Banks Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın