Pdf Kitaplık

Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir

Bazen bir yemini bozduğunuza hiç pişman olmazsınız…
Kalbi kırılan ve çaresizce evine, Amerika’ya gitmeye çalışan Georgina Anderson, Maiden Anne gemisine binebilmek için kamarot kılığına girer. Ancak hiç hayal etmediği bir şey olur ve geminin çekilmez kaptanı James Malory’nin her kaprisini yerine getiren, özel kölesi haline gelir.

Çalkantılı Malory ailesinin günah keçisi, yakışıklı eski korsan bir zamanlar hiçbir kadının onu evlenmeye ikna edemeyeceği üzerine yemin etmiştir. Fakat açık denize açıldıklarında dirayeti, kontrol edilemez bir tutku ve olağanüstü bir güzelliğin etkisiyle sarsılacak, kendi kendine büyük bir mücadeleye girecektir.
“Sıra dışı bir masal.” Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir
-Romantic Times- Geyik yaparlarken Scarlett, Liam’ın az önce söylediği şeyi düşündü. Aslında kimseye ondan bahsedemeyeceğine memnun olmuştu. Zaten kimseye Liarridan bahsetmek istemiyordu çünkü ne anlatacağını bile bilmiyordu. Daha önce bir erkeğe karşı böyle hissetmemişti ve bunu yüksek sesle açıklamaya çalışmak bunun fazla gerçekçi görünmesine yol açacaktı. Bugünlerdeki duygu durumunu anlatacak kelime bulamıyordu (“mantıksız” ya da “dengesiz” olabilir miydi?). Liam la arasındaki bu Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir karşılıklı hoşlanmanın mantıksız, dengesiz ve kabul etmesi gerekirse, harika hissettiren belirsiz noktasında olabildiğince uzun süre kalmak istiyordu... İlerlemeden, söz vermeden, sadece... orada olmak. İlişkilerinin devam edeceğini düşünemiyordu fakat devam etmeyeceğini de düşünemiyordu. Bu yüzden şimdilik yalnızca aralarında olan şey her neyse onun keyfini çıkaracaktı... etiketler, vaader olmadan ve kimseye bundan bahsetmeden. Janee bile. Daha şimdiden ona Liam’la geçirdiği yılbaşından söz etmemişti. Aynı şekilde yarı-gerçekleri sürdürebilirdi... zaten bu günlerde arkadaşlıklarının durumu buydu. Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir
Ayrıca sezon finali yaklaşıyordu. Ondan sonra geleceğin ne getireceğini kim bilirdi? Belki de Scarlett programdan ayrılırdı. Ve sonra Trevor onu Trevor’laştıramaz, ona ne yapacağını ya da kiminle çıkacağını söyleyemezdi. Yalnızca okula odaklanabilir (dersler gelecek hafta yeniden başlıyordu) ve bir sonraki akademik yıl için kararlar alabilirdi. Mesela başka bir üniversiteye mi geçiş yapmalıydı? Ya da bambaşka bir yol mu izlemeliydi? Gelecek ardına kadar açıktı.
“Üst düzey -Publisbers Weekly- Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir
“Lindsey fantezi yaratma işinin ustası. Aradığınız romantizmi bulacaksınız!”
(Tanıtım Bülteninden) Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir
Sayfa Sayısı: 450
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kaçak Yolcu - Johanna Lindsey Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın