Pdf Kitaplık

Kayıp Dük Julia Quinn Pdf E-Kitap İndir
Hemen İndir

Kayıp Dük Julia Quinn Pdf E-Kitap İndir

Kayıp Dük Julia Quinn Pdf E-Kitap İndir
Jack Audley bir hayduttur. Bir zamanlarsa asker. Ve her zaman bir çapkındır. Hayatta en son istediği şeyse, yüzlerce kişinin hayatından ve kadim bir mirastan sorumlu bir asilzade olmaktır. Fakat soylu Wyndham Ailesi’nin uzun zamandır kayıp oğlu olduğu ortaya çıkınca, kaygısız hayatı bir anda sona erecektir. Eğer gayrimeşru olmadığını da kanıtlarsa, o zaman kendisini hiç istemediği bir konumda bulacaktır: Wyndham Dükü.
Grace Eversleigh son beş yılını, dul Wyndham Düşesi’nin refakatçisi olarak, didinerek geçirmiştir. Günlük rutininde çok az değişikliklerin olduğu, asla takdir edilmediği bir iştir bu…ta ki Jack Audley, kendinden emin gülümseyişi ve tatlı çekiciliğiyle bir anda hayatında belirlene dek. Jack, “hayır”ı cevap olarak kabul etmeyen bir erkektir ve Grace onun kollarındayken kesinlikle hayır demek isteyen bir kadın değildir. Ancak ortada bir sorun vardır: Jack gerçek dükse, o zaman o sahip olamayacağı tek erkektir.
Sayfa Sayısı: 366
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
ALINTIDIR
d_l1-3872290.png
JULİA QUİNNKAYIP DÜKKAYIP DÜK E-BOOKKAYIP DÜK E-BOOK İNDİRKAYIP DÜK E-BOOK OKUKAYIP DÜK E-KİTAPKAYIP DÜK E-KİTAP İNDİRKAYIP DÜK E-KİTAP OKUKAYIP DÜK JULİA QUİNNKAYIP DÜK JULİA QUİNN E-KİTAPKAYIP DÜK JULİA QUİNN E-KİTAP İNDİRKAYIP DÜK JULİA QUİNN İNDİRKAYIP DÜK JULİA QUİNN PDFKAYIP DÜK JULİA QUİNN PDF E-KİTAPKAYIP DÜK JULİA QUİNN PDF E-KİTAP İNDİRKAYIP DÜK JULİA QUİNN PDF İNDİRKAYIP DÜK PDFKAYIP DÜK PDF İNDİRKAYIP DÜK PDF OKU

Dosya İndirme:(Link kısaltma servisi kullanıldığı için açılan sayfada sağ üst köşede 5 saniye sonra açılan
"Reklamı geç" e tıklayın ve dosyayı indirin)
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kayıp Dük Julia Quinn Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın