Pdf Kitaplık

Koru Beni- Judith McNaught Pdf E-Kitap İndirKoru Beni- Judith McNaught Pdf E-Kitap İndir Koru Beni- Judith McNaught Pdf E-Kitap İndir Koru Beni- Judith McNaught Pdf E-Kitap İndir Koru Beni- Judith McNaught Pdf E-Kitap İndir 


Bazen gerçek, en tehlikeli silahtır…

Judith McNaught’tan, bitmeyen bir gerilim ve unutulmayacak karakterlerle dolu, kibir, hırs ve arzunun birbirine karıştığı sürükleyici bir roman daha.

Leigh Kendall’ın başarılı bir oyunculuk kariyeri ve New York’un köklü ailelerinden birinin çocuğu olan Logan Maning ile mutlu bir evliliği vardır. Logan, hayalindeki ev için uygun olan bir dağ arazisini bulduğunda, bu güzel yeri göstererek Leigh’e bir sürpriz yapmaya karar verir.

Bir kış gecesi kocasının yanına gitmek üzere yola koyulan Leigh’in arabası güçlü bir fırtınanın etkisiyle yoldan çıkar. Genç kadın, ağır yaralı olarak hastanede gözlerini açtığında polisten eşinin gizemli bir şekilde kaybolduğunu öğrenir.

O her ne kadar bariz bir şekilde üzgün olsa da, artık polislerin baş şüphelisidir. Logan’la ve iş bağlantılarıyla ilgili bilgiler edinmeye başladıkça kocasını ne kadar az tanıdığını keşfedecektir.
Leigh artık dostla düşmanı birbirinden ayırmanın imkânsızlaştığı ve gerçeğin en tehlikeli silah olduğu bilinmeyen bir bölgededir.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 533

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

ALINTIDIR. 

KEYİFLİ OKUMALAR..(:

DOWNLOAD YANDEX LİNK : 

PDFindir-Harika-k-C3-BC-C3-A7-C3-BCk-yaz-C4-B1l-C4-B11
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Koru Beni- Judith McNaught Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın