Pdf Kitaplık

Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir
İkinci Şanslar Durağı Kristan Higgins Pdf E-Kitap İndir

Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir

Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir
İkinci şanslar durağından yalnızca bir defa geçebilirsiniz…
Çünkü bazen hayalini kurduğumuz sevgi, bırakıp gittiğimiz yerde kalakalmıştır. Kimimiz ilk seferde istediğimizi elde edemeyip hayata küsmeyi, üzülmeyi tercih ederken, kimimiz pes etmeyip mutluluk için kendimize ikinci bir şans veririz. Ve o mutluluk bazen bakmayı hiç düşünmediğimiz, geçmişimizin tatlı anılarından birinde saklıdır.
Küçük, şirin bir kasaba… Cordelia’nın şikayet etmeye hakkı yok; mükemmel bir ailesi, çok sevdiği bir işi, hatta bir erkek arkadaşı bile var, ya da öyle denilebilir. Ancak ilk aşkların asla unutulamadığı gerçeği, ilk aşkı Liam çıkıp geldiğinde suratına tokat gibi çarpacaktır.
Cordelia ve Liam geçen onca senenin ardından, birbirlerini unuttuklarını düşünürken; kaderin onlara oynayacağı tatlı sürprizden habersizdiler.
“Leziz bir turta kenarı yiyormuşçasına tatlı hisler uyandıran hikayelerin yazarı.”
Usa Today
Sayfa Sayısı: 424
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ALINTIDIR
d_l1-3872290.png

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kristan Higgins ikinci Şanslar Durağı Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın