Pdf Kitaplık

Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku
Hemen İndir
Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku Fotoğraf çekerek geçireceği huzurlu bir sabah, sahilde seksi bir yabancıyla uğraşmak, Natalie Conner’ın planları arasında yoktu. Onun fotoğraflarını çektiğini nereden çıkarmıştı ki hem? Kimdi ki o? Kesin olan bir şey varsa, o da çok yakışıklı ve Natalie’nin yaralı ruhuna dokunacak kadar romantik olduğuydu.

Luke Williams dünyanın onu biraz rahat bırakmasını istiyordu, o yüzden bir kameranın daha yüzüne odaklandığını görünce, lenslerin arkasındaki güzel kadının üstüne atladı. Kendisinin kim olduğunu bilmediğini öğrendiğindeyse, kadın ilgisini çekmiş ve onu baştan çıkarmıştı bile. Natalie seks için yaratılmış bir vücuda, küstah bir havaya sahipti ve Luke ona doyamıyordu. Ama ona kim olduğunu söylemeye de hazır değildi.

Yalanlara ve sırlara gelemeyen ve akıllı bir kadın olan Natalie, Luke’un sakladıklarını öğrendiğinde bu yeni ilişkiye ne olacak dersiniz?

***

Birinci Bölüm

Işık bu sabah muhteşemdi. Canon ‘umu kendime çevirdim ve deklanşöre bastım. Klik. Puget Sound pembe, sarı, mavi renklere bürünmüştü ve rüzgâr ilk defa neredeyse hiç es­miyordu. Dalgalar nazikçe ayaklarımın önündeki bariyer­leri yalayıp gidiyordu ve ben önümde uzanan bu güzelliğin içinde kaybolmuştum.

Klik.

Sol tarafıma döndüğümde kaldırımda yürüyen genç bir çift gördüm. Alki Plajı, birkaç inatçı ve benim gibi sabahın köründe uyanan erkenciler dışında genellikle boş olurdu. Genç çift, birbirlerine gülümseyerek el ele uzaklaşırken, ben objektifimi onlara yönelttim ve klik. Spor ayakkabılı ayaklarına ve birbirine kenetlenmiş ellerine yakınlaşarak birkaç poz daha çektim, fotoğrafçı bakış açım onların plaj­daki bu özel anlarından keyif almıştı.

Tuzlu havayı içime çekip, kırmızı yelkenli bot suyun üzerinde yavaş yavaş süzülürken Puget Sound’a bir kez daha baktım. Sabahın ilk ışıklarının botun etrafında belli belirsiz panldamaya başladığı anı yakalamak için fotoğraf makinemi tekrar denize döndürdüm.

“Ne halt ediyorsun sen öyle?”

Hızla, kızgın sesin geldiği yöne dönüp gözlerimi, parlak sabah denizini yansıtan mavi gözlere diktim. Bu gözler çok ama çok kızgın bir yüze aitti.

Sadece kızgın da değildi. Öfkeden deliye dönmüştü.

“Affedersiniz?” diye çıkıştım sesimi yükselterek.“Ne- den hiçbiriniz beni yalnız bırakmıyorsunuz?” diye bağırdı önümdeki yakışıklı -gerçekten yakışıklı – yabancı sinirden titreyerek. İçgüdüsel olarak geri adım attım, kaşlarım çatılmıştı ve ben de ona sinirlenmeye başlamıştım. Sen ne yap­tığını sanıyorsun?

“Ben seni rahatsız etmiyordum,” diye cevapladım, se­simin kızgınlıkla güçlü çıkmasına mutlu olmuştum ve bir adım daha geri çekildim. Öyle görünüyordu ki Bay Güzel Mavi Gözlü ve Seksi Yunan Tanrısı Suratlı tam bir çatlaktı. Ne yazık ki geriye doğru hamlemi takip etti ve korkumun bedenimi ele geçirmeye başladığını hissettim.

“Beni takip ediyordun. Fark etmeyeceğimi mi sandın? Kamerayı bana ver.” Uzun parmaklı elini uzattı, ağzım açık kaldı. Kameramı göğsüme bastırdım ve korumacı bir tavır­la kollarımı etrafına sardım.

“Hayır.” Sesim şaşırtıcı derecede sakindi. Etrafta kaç­mak için bir yol aramak istiyordum, ancak gözlerimi onun kızgın deniz mavisi gözlerinden ayıramıyordum.

Yutkundu, gözlerini kısıldı, zor nefes alıyordu.

“Şu lanet olası kamerayı bana verirsen seni dava etmem. Sadece fotoğrafları istiyorum.” Sesi alçalmıştı ama hâlâ tehditkârdı.

“Fotoğraflarımı çekemezsin!” Bu herif de kimdi? Koş­mak için arkamı döndüğümde kolumdan yakalayıp yüzüne bakmam için beni kendine çevirdi ve kameramı yakaladı. Bağırmaya başladım, kapımın Önünde saldırıya uğradığıma inanamıyordum. Beni bıraktığında, beli bükülmüş, elleri düzlerinin üstünde, kafası titriyordu. Ellerinin titrediğini fark ettim.

Lanet olsun.

Geriye doğru bir adım daha attım, koşmaya hazırdım ama kafası hâlâ aşağıdayken elini kaldırdı ve “Bekle,” dedi.

Kaçmalıydım. Hem de hızla. Polisi arayıp bu kaçığı bana saldırdığı için tutuklatmalıydım ama kıpırdayamadım. Nefes alıp verişim düzelmeye başladı, paniğim yok oldu ve neden bilmiyorum, onun bana zarar vereceğini sanmıyor­dum.

Tabii, eminim Green River Katili ’nin kurbanları da onun kendilerine zarar vermeyeceğini düşünmüşlerdir.

“Ah, iyi misin?” Soluk soluğaydı sesim. Kameramı hâlâ, neredeyse kendimi acıtacak kadar göğsüme bastırmaya ça­lıştığımı fark ettim, sonra kafasını geriye yasladığında elle­rimi rahat bırakıp indirmeye başladım.

“Fotoğrafımı çekme sakın.” Sesi alçak, ölçülü ve kont­rollüydü, fakat hâlâ titriyor ve sanki maraton koşmuşçasına zor nefes alıyordu.

“Tamam, tamam. Çekmeyeceğim. Lens kapağını kapatı­yorum,” derken kapağı kapattım, gözlerimi yüzünden ayırmamıştım, o ise dikkatle ellerimi izliyordu.

Tannm.

Derin bir nefes alıp kafasını salladığı sırada yüzünden başka yerlere bakma fırsatım oldu. Vay canına. Biçimli bir yüz, çizilmiş, hafif sakallı bir çene ve o derin mavi gözler. Dağınık san saçlar. Uzun boylu, 1.70’ten uzun, fit, geniş omuzlu. Kot pantolon ve siyah bir tişört giymiş, her ikisi de formda vücudunu tam da doğru yerlerde sarmış.

Kahretsin. Çıplak muhteşem görünürdü. İşin garibi şu ki onun objektifimin önünde olmasını isterdim.

Yeniden gözlerimin içine baktığında bir an için tamdık geldi. Onu bir yerlerden tanımam gerektiği hissine kapıl­dım ama bu kısacık tanıma anı konuştuğu zaman uçup gitti.

“Kameranı bana vermen gerek, lütfen.”

Ciddi mi bu adam? Hâlâ beni gasp etmeye mi çalışacak?

Kısa bir kahkaha atıp sonunda göz temasını kestim, ar­tık mavi gökyüzüne bakıyor ve kafamı sallıyordum. Göz­lerimi kapatıp açtığımda, gözlerini dikkatle bana diktiğini gördüm.

Kendimi gülümseyerek, “Bu kamerayı asla sana verme­yeceğim,” derken buldum.

Kafasını yana eğdi ve gözlerini yeniden kıstı. Onun bu seksi bakışı karşısında alt karın kaslarım kasıldı. Kendi kendimi azarladım sessizce. Seksi sabah gaspçın tarafın­dan başlan çıkarılayım deme sakın.

“Kameramı alamazsın. Kim olduğunu sanıyorsun ki sen?” Artık sesim yükseliyordu ve bundan dolayı kendimle gurur duyuyordum.

“Kim olduğumu biliyorsun.”

Cevabı kafamı karıştırdı, gözlerimi kısıp ona tekrar bak­tım ve bir kez daha onu daha önceden tanıyor olabileceğim hissine kapıldım, ancak reddederek başımı iki yana salla­dım.

“Hayır, bilmiyorum.”

Kaşını kaldırdı, elini ince dudaklarına götürüp mükem­mel dişlerini gösterecek şekilde gülümsedi. Gözleri dudak­tan gibi gülmüyordu.

“Yapma ama tatlım, oyun oynamayı bırak. Ya bana ka­merayı verirsin ya da fotoğrafları silersin ve ikimiz de yo­lumuza gideriz.”

Neden fotoğraf! arımı istiyordu? Birdenbire, onun fotoğ­raflarını çektiğimi düşünmüş olabileceği geldi aklıma.

“Burada sana ait hiç fotoğraf yok, tatlım diye yanıtla­dım.

Gözleri yeniden kısıldı ve gülümsemesi yok oldu. Bana inanmamıştı.

Ona doğru bir adım attım. Gözlerimi gittikçe genişleyen mavi bakışlarına dikerek tane tane konuşmaya başladım. “Kameramda. Sana. Ait. Hiç. Fotoğraf. Yok. Ben portre fo­toğrafçısı değilim.” Yanaklarımın kızardığını hissettim ve yüzümü bir an yere eğdim.

“Neyin fotoğrafını çekiyordun?” Ses tonu artık düzel­mişti ve kafası karışmış gibi görünüyordu.

“Denizin, kayıkların.” Ellerimle ağzımdan çıkanları gös­teren jestler yapıyordum.

“Ben bankta otururken kameranı bana doğrulttuğunu gördüm.” Arkamdaki bankı işaret ediyordu. Burası, el ele yürüyen genç çiftin fotoğrafını çektiğim yerin yanındaydı. Kameramı yeniden önüme alırken, gerildiğini gördüm ama buna aldırış etmeden kameramı açıp, ona ait olmasından korktuğu fotoğraftan buluncaya kadar çektiğim fotoğrafla­rın arasında gezinmeye başladım. Ona doğru yürüyüp ya­nında durdum, kolum neredeyse onun koluna değiyordu ve onun seksi vücudunun sıcaklığını hissediyordum. Kendimi bu fikirden uzaklaştırdım.

“İşte, benim çektiğim fotoğraflar.” Ekranı ona çevirdim ve bütün fotoğrafları ona göstererek ilerlemeye başladım. “Çektiğim diğer fotoğrafları da görmek ister misin?”

“Evet,” diye fısıldadı.

Dağların, kayıkların, denizin, gökyüzünün fotoğrafları­nı göstermeye devam ettim. O, alt dudağını başparmağı ve işaret parmağı arasına almış her birini dikkatle inceleyerek fotoğraflara bakarken, kendimi onun temiz kokusunu içime çekmekten alıkoyamıyordum. Kaşında bir iz vardı.

Aman Tanrım, harika kokuyor.

Bu sabah iki yüzden fazla fotoğraf çekmiştim, dolayısıy­la hepsine bakmak birkaç dakika aldı. Bitirdiğimde, gözle­rimin içine mahcup bir ifadeyle bakıyordu, emin değilim ama neredeyse üzgün bile görünüyordu diyebilirim.

Çekinmeden, gerçek anlamda güldüğünde kalbim duracak gibi oldu, üzüntüyü silip atarcasına başını yavaşça iki yana salladı. Bu gülümsemeyle buzulları eritebilirdi. Sa­vaşlara son verebilirdi. Ulusal borç krizini çözebilirdi.

“Üzgünüm.”

“Olmalısın da.” Kamerayı kapattım ve uzaklaşmaya başladım.

“Hey, gerçekten özür dilerim.”

“Elinde fotoğraf makinesi olan herkesin senin fotoğraf­larını çektiğini düşünüyorsan, korkunç derecede kendini beğenmişin teki olmalısın.” Yürümeye devam ettim; elbet­te, bana yetişti ve yanımda yürümeye koyuldu.

Neden hâlâ burada ki?

“Hafifçe öksürdü. “Adını sorabilir miyim?”

“Hayır,” diye yanıtladım.

“Ah, neden?” Kafası karışmıştı.

Kahretsin, asıl kafası karışan bendim.

“Gaspçılara adımı söylemem.”

“Gaspçı?” Tam adım atacakken durdu, beni de dirseğim­den tutarak yanında durmam için çekti. Kafamı eğip eline baktım, gözlerimi onun gözlerine çevirerek öfke dolu bir bakış fırlattım.

“Bırak beni.” Anında kolumu bıraktı.

“Ben gaspçı değilim.”

“Kameramı çalmaya çalıştın. Buna başka ne diyebilir­sin?” Yürümeye devam ettim, ancak evimin tam tersi yöne gittiğimi fark ettim. Kahretsin.

“Bak, ben gaspçı değilim. Bir dakika durmayacak mısın, haydi ama?” Yeniden durdu, elleriyle yüzünü ovuşturdu ve bana baktı. Fotoğraf makinem boynumda güvenle sallanır­ken, ellerimi kot pantolonla sarılmış kalçalarıma koyup ona dönüp baktım.

“Kim olduğunu bilmiyorum,” dedim, en kayıtsız ses to­numu takınarak.

“Şüphesiz,” diye yanıtladı, dudaklarına hafif bir gü­lümseme yerleşirken ve kendimi, midemde bir kasılmay­la, bana yine o büyük gülümsemesiyle karşılık vereceğini ummaktan alıkoyamıyordum. Benim onu tanımayışım, onu mutlu etmiş görünüyordu ama beni deli ediyordu. Onu ta­nıyor muydum?

“Neden gülüyorsun?” Ona gülümserken yakaladım ken­dimi.

Beni süzüyordu; gözlerini, gelişigüzel toplanmış koyu saçlarımda, göğüslerimi saran günlük kırmızı tişörtümde, kotumda, kıvrımlı kalçalarımda gezdirdikten sonra derin mavi bakışlarını benimkilere tekrar yöneltti. Gülümseyişi yüzüne yayıldı ve benim nefesim kesildi.

Vay canına.

“Ben Luke.” Önce, tokalaşmak için bana doğru uzattı­ğı eline güvensiz bir bakış attım, sonra tekrar ona baktım. Gözdağı verircesine kaşını kaldırdı ve ben küçük elimi onun iri, güçlü eline koyup sıkıca elini sıktım.

“Natalie.”

“Natalie,” diye tekrarladı yavaşça, ben alt dudağımı ısı­rırken dudaklarıma bakarak. Derin bir nefes aldı ve yeniden gözlerimin içine baktı.

Kahretsin, çok yakışıklı. Elimi avcundan çekip, başka ne diyeceğimi bilemeden ve neden hâlâ orada onunla olduğum konusunda kafam karışmış hâlde yere doğru baktım.

“Ben… Ben gitmeliyim,” dedim kekeleyerek, ani bir endişeyle. “Seninle tanışmak… oldukça ilginçti, Luke.” Et­rafından dolaşıp evime doğru yöneldim, önüme doğru bir adım attı.

“Bekle, gitme.” Elini dağınık altın renkli saçlarının ara­sında gezdirdi. “Bütün bu olanlar için çok özür dilerim. Bunu telafi etmeme izin ver. Kahvaltı?”

Sanki bunu söylemek istememiş gibi belli belirsiz suratı asıldı ama sonra umul dolu gözlerle bana baktı.

Hayır de, Nat. Evine git. Yatağına dön. Mmm… Luke’la yatağa… Ter içinde kalmış vücutlar, buruşuk çarşaflar, ba­caklarımın arasındaki kafası, orgazm olurken kasılan bede­nim…

Yeter!

Kafamdaki fantezileri bir kenara atmaya çalışır gibi ka­famı iki yana salladım, “Hayır teşekkür ederim. Gitmem gerek,” deyiverdim.

“Evde seni bekleyen bir kocan mı var?” diye sordu, yüzüksüz parmağıma bir bakış atarak.

“Ah, hayır.”

“Erkek arkadaş?”

Hafifçe gülümsedim. “Hayır.”

Rahatlamış görünüyordu. “Kız arkadaş?”

Bu defa gelen kahkahamı durduramadım. “Hayır.”

“Güzel.” Yine o kocaman gülümsemesini yerleştirmişti yüzüne; bu yakışıklı yabancıya çaresizce evet demek istiyordum ama sağduyum devreye girdi ve bunu güvenli ol­madığını hatırlattım kendime, onu tanımıyordum ve her ne kadar mest edici olsa da, o hâlâ bir yabancıydı benim için.

Ben yabancıların tehlikeli olabileceğini herkesten çok daha iyi biliyordum.

Bu yüzden bacaklarımın arasındaki kasılmayı göz ardı ederek, ona bir gülücük daha atıp olabildiğince nazik ve et­kili bir şekilde, “Neyse, teşekkür ederim. İyi günler, Luke,” dedim.

Tabii ki nazik ve etkili şu an bana çok imalı geliyor.

Lanet olsun.

Ben hızlıca uzaklaşırken, “Sana da iyi günler, Natalie,” diye mırıldandığını duydum.

Evime giden yolun köşesini dönene kadar Luke’un gözlerini Kardashianımsı kalçalarımda hissederek hızlıca eve doğru yürüdüm. Neden daha uzun bir bluz giymemiştim ki sanki? Kalbim güm güm atıyordu, tek istediğim evimin içinde, seksi gülüşlü gaspçılardan uzak, güvende hisset­mekti. Bedenim çok uzun zamandır bir erkeğe böyle tepki vermemişti ki bunun çok hoş bir his olduğunu kabul etme­liydim, ayrıca Luke da çok… Vay canına.

Kapıyı kapayıp kilitledikten sonra mutfaktan burnuma güzel kokular gelmeye başladı. Jules kahvaltı hazırlıyor!

“Selam Nat, bu sabah güzel kareler yakalayabildin mi?” En yakın arkadaşım Jules, fınnda pişen pastırmanın kokusu mutfağı sarmış hâlde, tam da benim sevdiğim gibi, hazırla­dığı krepleri tavada çeviriyordu. Fotoğraf makinemi mutfak tezgâhına yerleştirirken kamım guruldadı ve bir sandalye çekip oturdum.

“Ya, evet, güzel bir sabahtı,” diye yanıtladım. Luke’tan bahsedip bahsetmemeye karar veremedim. Jules olaylara romantik tarafından yaklaşmaya bayılırdı ki muhtemelen konuşmanın sonuna doğru bizi evlendirirdi de. Ama güve­nip her şeyimi anlatabileceğim tek kişi oydu, yani neden anlatmayacaktım ki? “Birkaç güzel kare yakaladım. Nere­deyse gasp ediliyordum… Oldukça sıradan bir sabahtı anla­yacağın.”

Jules, nefesi kesilmiş hâlde, elindeki krepi yere düşüre­rek aniden arkasını döndüğünde ben kendi kendime gülüm­süyordum.

“Ne? Sen iyi misin?”

“Ben iyiyim.” Nefes alıp anlatmaya koyuldum. “Bir adam onun fotoğraflarını çekmiş olabileceğimi düşünüp biraz sinirlendi.” Ona karşılaşmamızdan bahsettim, bitirdi­ğimde tatlı tatlı gülümsüyordu.

“Adam senden etkilenmişe benziyor.”

Burnumdan soluyordum. “Her neyse. Sıradan bir adam işte.”

Kırılmaz Linkten İndir

PDFindir-Harika-k-C3-BC-C3-A7-C3-BCk-yaz-C4-B1l-C4-B1

 

 

 

erotik kitap indir (42)erotik kitap oku (34)erotik roman oku (27)kac benimle oku (27)18 kitap oku (21)kaç benimle pdf(19)kaç benimle pdf indir (18)18 kitaplar (16)erotik kitap pdf (13)erotik indir (12)kac benimle kitap indir (12)erotik kitap pdf indir (11)erotik pdf (11)erotizm kitapları indir (11)kristen proby kaç benimle indir (11)kristen proby kaç benimle pdf (10)erotik e kitap (9)erotik hikayeler indir (9)erotik kitaplar pdf (9)erotik türkçe e kitap indir (9)hikayeler oku (9)erotik kitaplar oku (8)erotik kitaplar pdf indir (8)18 hikaye kitapları indir (7)e kitap indir pdf 18 (7)erotik hikaye indir (7)erotizm kitap oku (7)kaç benimle kristen proby pdf indir (7)mobil erotik film indir (7)seks kitabi oku (7)18 e kitap (6)18 kitap (6)18 kitap pdf (6)18 kitap pdf indir (6)erotik dergi indir (6)erotik hikaye indir pdf (6)erotik kitaplar indir (6)erotik roman indir (6)kac benimle indir (6)kaç benimle kristen proby pdf (6)kitab yukle boxca (6)mobil erotik indir (6)pdf 18 kitap (6)18 pdf kitap (5)Bedava erotik indir (5)erotik e-kitap indir (5)erotik hikayeler pdf (5)kac benimle e kitap indir (5)seks hikaye pdf (5)18 hikaye indir (4)18 kitap ebub (4)18 pdf kitap indir (4)18 roman oku (4)erotik hikayeler oku (4)erotik roman pdf (4)erotik roman pdf indir (4)erotizm pdf (4)kac benimle kitabi indir (4)seks kitaplari oku (4)türkce erotik kitap indir oku (4)seks hikayeleri pdf (3)18 roman pdf indir (3)18kitaplari oku pdf (3)bedava erotik kitap indir (3)e kitap oku 18 (3)epub erotik kitap (3)erotik dergi oku (3)erotik dergi pdf (3)erotik e kitaplar (3)erotik romanlar pdf (3)kitap indir 18 (3)kitap indir oku (3)mobil erotik kitap indir (3)Pdf erotik (3)seks dergisi oku (3)18 e kitap indir (2)18 e-kitaplar indir (2)18 hikaye pdf (2)18 indir (2)18 kitaplat kitapları oku (2)18 mobil erotik hikayeleri oku (2)18 oku (2)18 romantik seks vidyo yukle (2)18 ücretsiz kitap indir (2)18kitap indir epub (2)e kitap erotik(2)erotık e book (2)erotik ekitap indir (2)erotik hikaye kitabi indir (2)erotik hikaye pdf (2)erotik hikaye pdf indir(2)erotik hikayeler ekitap (2)erotik hikayeler pdf indir (2)erotik kitap indir mobil (2)erotik kitap indir pdf (2)erotik kitap oku mobil (2)erotik kitap okuma (2)erotik kitaplar e book (2)erotik pdf indir (2)erotık roman e book (2)Erotik romanlar oku (2)erotik seks indir (2)erotik ses indir (2)erotik türkçe kitap okuma (2)erotizm kitapları oku (2)kaç benimle e kitap(2)kaç benimle kitabının tamamını oku (2)kaç benimle kristen proby e kitap indir (2)kitaplar 18 (2)kristen proby kaç benimle (2)kristen proby kaç benimle oku (2)mobil e kitap erotik hikaye (2)mobil erotik seks indir yeni (2)Mobil erotik sitesi indir (2)mobil film indir 18 (2)pdf 18 roman (2)pdf erotik hikayeler indir (2)Pdf erotik roman indir (2)seks hikaye kitabi oku (2)Türkçe seks anilari kitabı (2)seks romanı indir (2)seks romani pdf (2)turkce okuma kitaplar pdf download(2)seksi romanlakitaplar (2)seksi hikayeler oku pdf (2)ücretsiz erotik e kitap (2)Seks kitablari yukle (2)seks hikayesi kitabını indir (2)www seks yaz inbir 28 (2)ucretsiz seks kitabi (1)turkce erotik kitap indir (1)türkçe erotik kitap bedava oku (1)türkce erotik indir (1)türkçe erotik hikaye indir pdf (1)türkce erotik e book bedava indir (1)Türkçe erotik dergiler oku (1)Türk seks hikayeleri bedava indir pdf (1)sikiş hikayeleri pdf indir (1)Youtube full bedava cingene eurotik filimler (1)yetiskin hikaye pdf (1)ücretsiz erotik indir (1)ücretsiz erotik e kitap indir (1)ücretsiz türkçe erotik roman oku(1)ucretsiz erotik dergi indir (1)www bedava erotik indir (1)www kaç benimle oku (1)türkçe erotik roman oku(1)yaşasın orgazm epub (1)sikis hikayeleri indir kitap (1)sikiş hikaye beleş indir (1)seks kitaplari mobil indir (1)seks kitaplari mobil (1)seks kitaplari indir bedava (1)seks kitap boxca (1)Seks kıtabları ındır bedava (1)seks kitabi boxca com (1)seks kitabi boxca (1)seks hikayesi kitp indir (1)seks hikayesi kitabi indir (1)seks hikayelerii pdf indir (1)seks kitaplari pdf (1)seks kitaplari pdf oku (1)seks romanları e kitap (1)Sesk hikayesi indir bedava (1)sekx romani oku(1)sekx kitap oku indir (1)seks romanları oku (1)seksi roman oku (1)seksi roman kitapları indir (1)seksi kitab yukle(1)seksi hikayeler pdf (1)seks(kitab) boxca com (1)Seks romanları Kitap indir (1)seks hikayeleri pdf indir (1)18 dergi indir (1)18 e book (1)18 e kitap ucretsiz (1)18 e kitaplar (1)18 ebook (1)18 erotik hikaye mobil (1)18 erotık hıkayeler(1)18 erotik hikayeler indir (1)18 Erotik kitap Adlar? (1)18 erotik kitap indir (1)18 erotik kitap oku indir pdf (1)18 erotik video indir (1)18 hikaye kitabi oku (1)18 hikayeler indir mobil (1)18 hikayeler yükle (1)18 kitap pdh (1)18 kitap yukle (1)18 kitaplar indir (1)18 kitaplar oku (1)18 mobil erotik hikaye indir (1)18 mobil video indir (1)18 pdf kitaplari(1)18 pdf türkçe (1)18 roman pdf (1)18 roman seksi full (1)18 romantik kitap oku (1)18 yetiskin hikaye oku (1)18kitap oku (1)18kitap pdf indir (1)android erotik dergi indir (1)apk kitap indir 18 (1)bayram ozel erotık hıkaye fılm (1)bedava 18 gen tr (1)bedava e kitap indir (1)bedava e kitap roman oku (1)bedava epub kitap indir (1)bedava erotic video download (1)bedava erotik film indir (1)bedava erotik film indir cep (1)bedava erotik hikaye indir (1)bedava erotik hikayeler (1)bedava erotik hikayeleri okumak (1)bedava erotik kitap oku (1)bedava erotik roman (1)bedava erotik video yükle (1)bedava kitap indir (1)bedava mobil erotik film indir (1)bedava mobil seks hikayeler oku (1)bedava romantik seksi kitap indir (1)bedava seks dergisi pdf indir (1)bedava seks hikayeleri okumak istiyorum (1)bedava turkce erotik video indir (1)beleş 18 özel erotik hikaye (1)e book erotik turkce (1)e erotik indir (1)e kitap indir 18 (1)e kitap indir erotik (1)e kitap indir roman (1)e kitap oku erotik (1)e kitap roman indir (1)e-book indir erotik (1)e-kitaplar indir (1)ebokkinndir erotik hikayeler (1)eerotik hikayeler (1)Ehtirasli hekaye pdf yukle (1)en erotik kitaplar indir (1)en gozler erotik seksler yukle (1)ero kitap oku (1)ero pdf indir (1)ero seks indir (1)erorik yukle (1)erotic e kitap indir(1)erotıc hıkaye oku (1)erotic roman oku bedava (1)erotic roman turkce pdf (1)erotik bedava video ind (1)Erotik bir kitap indir (1)erotik dergi hikaye roman indir (1)erotik dergi indir pdf (1)erotik dergiler oku (1)erotik dergileri oku(1)erotik dergisi [pdf] (1)erotik e kitap indir (1)erotik ebook oku (1)erotik ekitap (1)erotik epub kitaplar (1)erotik filim yukle (1)Erotık fılımler mobıl ındır mp3 (1)erotik film indir ücretsiz (1)erotik hikayd kitabi indir (1)erotık hıkaye bedava mobıl oku (1)erotik hikaye kitabi oku bedava (1)erotik hikayeler indi (1)erotik indir bedava (1)erotik kitab boxca pdf(1)erotik kitab pdf (1)erotik kitab yukle (1)erotik kitablar psf (1)erotik kitablar yukle (1)erotik kitap apk (1)erotik kitap bedava indir (1)Erotik kitap epub indir (1)erotik kitap indir oku (1)erotik kitap indir ücretsiz (1)Erotik kitap kaç benimlen oku (1) erotik kitap oku com (1)erotik kitap türkçe 18 oku (1)Erotik kitap ve hikayeler (1)erotik kitaplar online oku (1)erotik kitaplar tamamını oku (1)erotik m3 hikaye indir (1)erotik mobil film indirme sitesi (1)erotik mobil hikaye indir (1)erotık mobıl oyyn ındır (1)erotik oku kitaplar (1)Erotik okuma kitapları (1)erotik pdf dergiler (1)erotik pdf kitap (1)erotik pdf kitaplar (1)erotik pdf roman (1)Erotik pdf roman ındir (1)erotik resimli kitaplar oku (1)erotik roman (1)erotik roman oku indir (1)erotik roman oku parça (1)erotik roman pdf i̇ndi̇r (1)erotik romanlar ebup (1)erotik romanlar oku mobil (1)erotik seks hikaye indir (1)erotik turkce kitap indir (1)erotik ücretsiz e book (1)erotik vido indi1(1)erötik yükle (1)erotikmobilhikayeindir (1)erotizm kitabi indir (1)erotizm kitapları pdf (1)erotizm oku (1)film izle 18 erotık (1)indirmeden online erotik kitap oku (1)kac benimle bedava oku (1)kac benimle ebook indir (1)Kaç benimle kitabı (1)kac benimle kitabi oku (1)kaç benimle kitabını oku (1)kac benimle kitap (1)kaç benimle kristen proby dovnload boxca (1)kaç benimle kristen proby indir (1)kaç benimle kristen proby pdf oku (1)kaç benimle pdf oku (1)kac benimle roman oku (1)kac benimle seks oku (1)kac benimle-kristen proby (1)kitap 18 (1)kitap okuma sitesi indir(1)kitap pdf erot (1)kitap roman bedava indir (1)kristen oku (1)kristen proby kaç benimle 3 bölüm oku (1)kristen proby kac benimle boxca yukle (1)kristen proby kaç benimle e book indir (1)kristen proby kac benimle pdf indir (1)kristen proby kac brnimle indir (1)kristen proby kitapları (1)kristet proby kaç benimle (1)krıten proby savas benımle kıtapını ındır oku (1)Mmm seks hıkayelerı ve anıları (1)mobil 18 seks indir (1)mobil en yeni seks hikaye oku (1)mobıl erotık bedava (1)mobil erotik hikaye indir (1)mobil erotik hikayeler kitabı indir (1)mobil erotik indir ücretsiz (1)mobil erotik roman oku (1)mobil erotik seks indir (1)Mobil erotik ücretsiz genç indir (1)mobil kitap indir erotik (1)mobil roman seks indir (1)mobil seks erotik bedava uzun indirmek istiyom (1)mobil seks oyunu indir (1)mobil türkçe m3 seks hikayeler video indir (1)mobilden seks hikayeleri oku (1)mobile erotik film indir (1)mobile erotik indir (1)mp 4seks ındır(1)online pdf erotic kitap oku (1)online seks kitabi oku (1)pdf 18 fotograflar (1)pdf erotik film indir (1)pdf erotik film ücretsiz (1)pdf erotik hikayeler (1)pdf erotik kitap (1)pdf erotik kitap okumak (1)pdf erotik romanlar (1)pdf hikayeler erotik (1)pdf indir oku (1)pdf kac benimle (1)pdf kitap erotik indir türkçe (1)pdf kitap erotik roman indir fotolu (1)pdf kitap indir 18 ücretsiz (1)pdf kitap indir erotik (1)pdf kitap kac benimle (1)pdf olarak hikaye indir 18 (1)roman indir pdf seks (1)romanoku (1)romantik seks mobil indir (1)romantik seks yukle mobil (1)rumantik seks mubil mp3 (1)sahilde seks indir (1)seks anıları pdf indir (1)seks benle indir (1)seks e kitap indir (1)Seks erotik indir (1)seks hikaye kitap indir(1)seks hikayeleri dergisini indir (1)seks hikayeleri e kitap indir (1)seks hikayeleri indir pdf (1)seks hikayeleri oku bedava (1)
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kristen Proby Kaç Benimle +18 E-Kitap İndir E-Kitap Oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın