Pdf Kitaplık

Milyonluk Günahkar Düet C. L. Parker Pdf E-Kitap İndirMilyonluk Günahkar Düet  C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir Milyonluk Günahkar Düet  C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir Milyonluk Günahkar Düet  C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir Milyonluk Günahkar Düet  C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir Milyonluk Günahkar Düet  C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir Milyonluk Günahkar Düet C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir Milyonluk Günahkar Düet  C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir
Milyonluk Günahkar Düet C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir
Hollywood muhtemelen aşk hikâyemizin haklarını satın almayacaktı ya da isimlerimizi ışıklı panolarda göremeyecektik fakat kendi dünyamızda gişe rekortmeniydik.
İki milyon dolar, Noah Crawford’a hayatında tanıyabileceği en büyüleyici kadını verdi. Ancak güzel ve masum Lanie’nin, bedenini neden sattığını öğrendiğinde genç adamın onu özgür bırakmak dışında yapabileceği hiçbir şey yoktu. Peki Noah aralarında seksten daha derin ve kaybetmeyi göze alamayacakları kadar güçlü bir bağ olduğunu bilmiyor muydu?
Alınıp satılması imkânsız bir aşk için her şeyi ateşe atmak anlamına gelse bile Lanie’nin, artık birbirlerine ait olduklarını ona kanıtlamaktan başka çaresi yoktur. Ne var ki, onları bekleyen büyük tehlikeden ikisi de habersizdir.
“Romantizmin ve tutkunun doruklarında gezinen iç gıcıklayıcı erotik düet kaldığı yerden devam ediyor.”
- Amazon-
“Nefes kesici, tehlikeli ve bir o kadar seksi.”
- Romantic Times-
” C. L. Parker çaresizlikten doğan bir macerayı, sıra dışı bir aşk hikâyesine dönüştürmeyi başarmış. Kesinlikle okumaya değer.”
-Cosmopolitan-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 288
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları
ALINTIDIR.
d_l1-3872290.png
Alternatif link :  E-Kitap İndir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Milyonluk Günahkar Düet C. L. Parker Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın