Pdf Kitaplık

Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir
Hemen İndir
Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir  Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir
Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir
New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, sizi Connecticut’ın en gözde evlilik planlama şirketi Vows’un kurucuları Parker, Emma, Laurel ve Mac’le son bir macera yaşamaya çağırıyor.
Parker Brown arkadaşlarının çocukken oynadıkları oyunu rüyalarının işine çevirmiştir. Ve artık Vows’un yüzü odur – her gelinin taleplerini karşılar; bütün işlerin zamanında halledilmesini sağlar; Emma’nın romantik çiçeklerinin, Laurel’ın nefis ikramlarının ve Mac’in çarpıcı fotoğraflarının göz alıcı bir şekilde bir araya gelmesinden sorumludur. 
Rüyaların gerçeğe nasıl dönüştürüleceğini çok iyi bilir… Tamirci Malcolm Kavanaugh her şeyin nasıl işlediğini çözmeye bayılan biridir ve Parker Brown da bir istisna değildir. Ancak Parker’ın erkek kardeşi onun iyi bir arkadaşıdır ve Mal bu küçük flörtün bir beraberliğe dönüşmesinin ciddi bir adım olduğunun farkındadır.
Uzun bir süredir hiçbir erkek Parker’ın ilgisini çekmemiştir ama kuzguni saçlarıyla motosiklet sürücüsü Mal, görünen o ki bu konuda oldukça hünerlidir. Tutkulu öpücükleri, Parker’ı ona karşı bir şeyler hissetmesine neden olacak kadar gafil avlar. Parker işinde risk alırken her zaman gözü karadır ama bu defa hayatının şansı için kalbini ortaya koymalıdır.
Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
ALINTIDIR: www.pdfindir.net
d_l1-3872290.png

Dosya İndirme:(Link kısaltma servisi kullanıldığı için açılan sayfada sağ üst köşede 5 saniye sonra açılan
"Reklamı geç" e tıklayın ve dosyayı indirin)
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ömrüm Senindir Nora Roberts Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın