Pdf Kitaplık

Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir
Hemen İndir


[caption id="" align="alignnone" width="260"]Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir | Pdfindir.net[/caption]


 

Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir


Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir | Pdfindir.net

 
Tutku bir kez alev aldı mı onu söndürmek ya da varlığını inkar etmek zordur.

Connor MacKinnon, komutanı Lord William Wentworth'ten öyle nefret etmektedir ki Wentworth'ün yeğenini bir Şavni'nin esaretinden kurtarmakla görevlendirildiğinde kızın da tıpkı dayısı gibi aşağılık biri olduğunu düşünür. Ancak karşısında gördüğü kadın cesur ve güzel fakat çevresi tehlikelerle sarılıdır. Sarah'yı kurtarmanın tek yolu ise onu kaçıran ve üzerinde kötü emelleri olan hain savaşçının ellerinden onu bir şekilde geri almaktır.

Londra'da yasaklarla büyüyen ve kendini bir anda bir trajedinin ortasında bulan Leydi Sarah sınırdaki zorlu koşullara karşı hazırlıksız yakalanmıştır ya da belki de hazırlıksız yakalandığı, Connor için hissettiği duygulardır. Ormanı geride bıraktıklarında asıl korunmaya ihtiyacı olan kişinin Connor olduğu anlaşılır. Dayısı Lord William, Connor'ın onu kurtarmak için yaptıklarını bilse hiç düşünmez onu öldürürdü.

Ne var ki tutku bir kez alev aldı mı onu söndürmek ya da varlığını inkar etmek zordur. Aşkın izlerinin savaştaki en kötü yaradan daha derin olduğunu gören Connor'ın Sarah'yı kendi yanına çekmek için krallığa karşı gelmesi gerekecektir.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 528
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir
iyi okumalar vede bol kitaplı günler...
*

Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir

 
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Pamela Clare Aşka Adanmış Bir Gün Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın