Pdf Kitaplık

Sana Bağlandım Sylvia Day Pdf Kitap indir
Hemen İndir
Tam bloğun sonuna gelerek Ellie’nin evine doğru yöneliyordu ki festival sırasında Henley’de olacağını fark etti. Graham tam programı hatırlamıyordu -aslında programa tam olarak bakmamıştı bile- ama prodüksiyon ekibinin ayın dördünden birkaç gün sonra Los Angeles’a dönmesi gerekiyordu. Bayram tatili boyunca biraz boş zamanı olacağı kesindi.

Sana Bağlandım Sylvia Day Pdf Kitap indir

İşin eğrisini doğrusunu düşünmeden hemen cebindeki telefona uzandı ve ailesini aradı. Telefon çaldığı sırada o hafta sonu yapabilecekleri gözlerinin önünde canlanmaya başlamıştı bile. Graham bunları düşünürken gülümsedi. Anne babası onu sette ta en başlarda, sadece bir kez ziyaret etmişti. Kamera karşısındaki ilk çekimleri sırasında, Los Angeles’ taki bir stüdyoya gelmişlerdi. Orada saç örgüsü desenli kazakları ve gözlükleriyle durmuş onu izlerken kendilerini iğreti hissettikleri her hallerinden belli oluyordu. Annesi stüdyonun soğuğunda titriyor, Sana Bağlandım Sylvia Day Pdf Kitap indir ,
Sen benimsin!

Gideon havlumu çekip açtı. Havlu yere düşüp de ben karşısında çırılçıplak kalınca sert bir soluk aldı. "Ah, Eva." Sesi öyle duygu doluydu ki gözlerim yanıyordu. Tişörtünü başının üstünden çekip çıkardı ve bir kenara fırlattı. Sonra bana doğru uzandı, çıplak tenlerimizin birbirine dokunacağı anı uzatarak dikkatle girdi kollarımın arasına. Sana Bağlandım Sylvia Day Pdf Kitap indir . 
Crossfire aşk macerası hiç hız kesmeden devam ediyor! Tutkuyla birbirlerine kenetlenen Eva ve Gideon'ın artık kimsenin bilmediği tehlikeli bir sırları var! Eva'nın hayatını mahveden üvey kardeşi Nathan öldürüldü. Peki, onu öldüren kişi kim? Eva, şüpheleri ve aşkı arasında doğru yolu bulabilecek mi?
Sana Bağlandım Sylvia Day Pdf Kitap indir.
Sana Soyundum ve Sende Kendimi Buldum'la iyice harlanan tutku ateşi serinin bu üçüncü kitabıyla doruğa ulaşıyor. Sana Bağlandım inanılmaz bir dönüm noktasıyla okurları soluksuz bırakıyor.

Sayfa Sayısı: 412
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sana Bağlandım Sylvia Day Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın