Pdf Kitaplık

Sıcak Bedenler Isaac Marion Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Sıcak Bedenler, Sıcak Kalpler ismiyle beyazperdeye uyarlandı.

Ona rastlayana kadar bir ölüydü
“Bir zombiyi bu kadar tutkuyla sevebileceğimi hiç düşünmemiştim.” 
Stephenie Meyer
Ölüyüm, ama bu çok kötü değil.
Alışmayı öğrendim. Kendimi doğru düzgün tanımadığım için üzgünüm, ama artık ismim yok. Benimkinin baş harfi “R” idi, ama artık sadece bunu hatırlıyorum. Komik, çünkü sağlığımda hep başka insanların isimlerini unuturdum. Arkadaşım “M”nin dediğine göre zombi olmanın ironik tarafı şu ki, her şey komik geliyor ama dudakların çürüyüp döküldüğü için gülümseyemiyorsun… 
Romeo’nun bir ölü, Juliet’in ise dünyanın sonunda hayatta kalmış bir avuç insandan biri olduğu bir aşk hikâyesi hayal edin… Ve insanlığı kurtaracak, bir zombiye yeniden hayat verecek kadar gerçek ve tutkulu bir aşkı… Georgiana, asıl iğrenç olanın grubun lideri olduğunu düşünüyordu ama belli ki böyle düşünen sadece kcndisiy-di; çünkü diğer kızlardan onaylar mırıltılar duyuluyordu.
Biraz yaklaştı, kızları daha iyi görebileceği bir yer bulmaya çalıştı. Grubun lideri, “Unvan peşinde olduğu çok belli,” diye fikrini belirtti. Ufacık ve inanılmaz derecede zayıf bir kızdı. Kafası, her yöne fırlayan saçlarıyla bir yığın okun hedefi olmuş gibi görünüyordu.
Georgiana, kimseyi saç modeli konusunda yargılaya-mayacağmı biliyordu. Sonuçta kafasında kuş tüyleriyle dolanan kendisiydi, yine de ok görünümlü saçlar biraz aşırı görünüyordu.
“Hiçbir beyefendi onu istemez. Hele bir aristokrat, olanaksız... Bir baronet bile olmaz.”
“Teknik olarak o, soyluluk unvanı sayılmıyor,” dedi Sophie.
Georgiana, kendini daha fazla tutamadı: “Ah Sophie, hiç öğrenemeyecek misin? Kimse gerçeklerle ilgilenmiyor.”
Sözleri karanlığı delip geçti ve gruba ulaştı. Kızların altısı birden, onunla yüzleşmek için döndüler. Yüzlerinde şaşkın ifadeler vardı. Aslında dikkatleri üzerine çekmemeliydi ama olmuştu bir kez. Kaybedecek neyi vardı ki?
Öne çıktı, ışığa ilerledi. Kızlardan ikisi, soluklarını tuttular. Sophie, gözlerini kırpıştırdı. Ve grubun Napol-yon bozması lideri, Georgiana’ya küçümseyerek baktı: “Siz sohbete çağrılmadınız.”
“Ama katılmalıyım, siz de öyle düşünmüyor musunuz? Ne de olsa, sohbetin konusu benim.”
Kızların hakkını vermeliydi, hepsinde utanmış görünecek kadar terbiye vardı. Liderleri dışında. “Sizinle sohbet ederken görülmek istemem,” dedi zalimce. “Skandallarla dolu hayatınızın beni de lekelemesinden korkarım.” Georgiana gülümsedi: “Bunun sizi endişelendirmesine izin veremem. Skandallarla dolu hayatımın bile standartları var. Lekelediği kişiler...” Duraksadı. “Üst sınıftan oluyor.”
Sophie’nin gözleri olabildiğince açıldı.
Georgiana bastırdı: “Bir adınız var mı?”

Sayfa Sayısı: 206
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sıcak Bedenler Isaac Marion Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın