Pdf Kitaplık

Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap indir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap indir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap indir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap indir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndirŞehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir

Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap İndir

Nefes kesen öpücüğü aklından çıkmıyordu…
Lykae klanından Bowen MacRieve, eşinin ölümüyle yıkılmıştır. Acımasız savaşçı kalpsizleşmiş ve o günden sonra hayatına kimseyi sokmamıştır… ta ki düşmanı Mariketa, içindeki en karanlık arzuları uyandırana dek. Şeytani güçler kıza karşı birleştiğinde, Bowen onu hayatta tutmak için tüm gücünü kullanacaktır.

Yavaş, ateşli dokunuşları dayanılmazdı…
Geçici bir süreliğine güçlerini kaybeden Mari, ezelî düşmanına güvenmek zorunda kalır. Bowen’ın taşlaşmış kalbini kimsenin yumuşatamayacağı söylenmektedir ama aralarında tutku alevlenmeye başlamıştır. Birlikte olmaları mümkün olmasa da, Bowen’ın Mari’yi bırakmak gibi bir niyeti yokmuş gibi görünmektedir.

Mari ve Bowen dört bir yanlarını saran kötülükten kurtulmayı başarabilecek midir? Mari, bedenini ve ruhunu isteyen Bowen’ı reddedebilecek midir? Yoksa ateşli düşmanı için her şeyi riske mi atacaktır?

“Büyü ve tutkuyu birleştirme işini Muhteşem Cole’a bırakın. Kitaplığınızda yer açın!”
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

ALINTIDIR

d_l1-3872290.png


 
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Şehvetin Kölesi Kresley Cole Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın