Pdf Kitaplık

Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir
Hemen İndir
senden-hatira-kaldi-rosie-thomas
Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap indir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndirBir ailenin üç nesli arasındaki mesafeyi, yitirilenleri ve sevgiyi anlatan ilham veren bir hikâye.


Yaşlılık ve unutkanlık, 82 yaşındaki Iris’i savunmasız ve hizmetkârı Mandooh’un bakımına muhtaç hale getirmiştir. Iris’in Kahire’de bulunan boğucu biçimde sessiz ve klostorofobik evinin huzuru başına buyruk torunu Ruby’nin beklenmedik ziyaretiyle bozulur. Ailesiyle olan yorucu ilişkisinden bunalan Ruby, yıllardır görmediği büyükannesiyle huzur bulmak için İngiltere’den kaçar.


Birbirine açılan iki kadın arasında beklenmedik bir bağ kurulur. Ruby, büyükannesi Iris’in İkinci Dünya Savaşı zamanında Kahire’nin ihtişamına ve kalbini verdiği – ve kaybettiği – gerçek aşkına dair silinmeye başlayan anıları kaydetmesine yardımcı olur.


Iris’in kalbinin genç yaşta kırılması, kızı ve torunuyla olanın hayatını da şekillendirir. Iris’in geçmişini geri kazanma ihtiyacı ve Ruby’nin varlığı iki kadını Mısır çölünde korkunç bir tehlikeye sürükleyecektir.


“Rosie Thomas öyle güzel yazıyor ve aşkı doğasını öyle gerçekçi bir anlayışla ortaya koyuyor ki.”
The Times


“Thomas’ın romanları bir harika.”

Maria Claire


“Usta bir anlatıcı.”

Cosmopolitan


“Dürüst ve merak uyandırıcı.”

Mail on Sunday


“Thomas günümüzün en başarılı romancılarından biri.”

Daily Express


Sayfa Sayısı: 480

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe

Yayınevi: Epsilon Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Senden Hatıra Kaldı Rosie Thomas Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın