Pdf Kitaplık

Sırlar Aşka Engel Mi ? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir
Hemen İndir
Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir  Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir
Sırlar Aşka Engel Mi? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir
Sırlar Aşka Engel Mi?
Hangisi Tercih Edilmeli?
Aşk mı, Gerçek mi?
Maddie, Truly’ye sevgili ya da koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.
Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, hayatına müdahale etmesine izin vermeyen bir adamdır. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.
Fakat Mick, Maddie’yle ilgili gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır… Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?
“Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap!”
Publishers Weekly
“İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği mükemmel bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış.”
Booklist
“Rachel Gibson, zekice kurguladığı baştan çıkarıcı bu romanıyla sizi büyüleyecek…”
Romantic Times
Sayfa Sayısı: 367
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları
ALINTIDIR: www.Pdfindir.net
d_l1-3872290.png

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sırlar Aşka Engel Mi ? Rachel Gibson Pdf E-Kitap İndir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın