Pdf Kitaplık

Susuzluk Tören Alex Duval Pdf E-kitap indir
Susuzluk Tören Alex Duval Pdf E-kitap indir

Çok güzel bir kız ve arkadaşlarının karanlık bir sırrı var. Büyük bir aşk başlamak üzere…
Sienna’nın koyu renk saçları, Jason’ın daha önce hiç görmediği kadar parlaktı. Genç kızın ipek gibi pürüzsüz ve yumuşak teni neredeyse ışık saçıyordu. Dudakları koyu gül kırmızısıydı. İnsanı günaha davet eden bir güzelliği, albenisi ve kusursuzluğu vardı. Jason ona dalıp gittiğini fark etti. “Neyin var?” diye sordu kıza, “Sienna, bana her şeyi anlatabilirsin.” Sienna gülümsedi. Bembeyaz, sivri ve son derece gerçek vampir dişlerini ortaya çıkardı.
Jason, zengin gençlere ve gösterişli partilere evsahipliği yapan Malibu’ya yeni taşınmıştı. Gençlerin onu hemen aralarına alması ve büyüleyici Sienna’nın onunla özel olarak ilgilenmesi Jason’ı mest etmişti. Ama Sienna ve arkadaşlarının karanlık bir sırrı vardı. Ve Jason bu güzel kıza kapılarak hayatını tehlikeye atıyordu.
Susuzluk ve Tören Tutkulu, romantik ve sır dolu iki roman…
Alex Duval Paris’te doğup büyüdü. Daha sonra taşındığı California’da moda fotoğrafçılığı yaptı. Her tür sporu, özellikle de sörfü seviyor. Duval, kitap yazmadığı zamanlarda film izliyor ve dünyanın çeşitli yerlerindeki sanat galerilerini geziyor. Yazar, Paris ve LA’de yaşıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 412
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
pdf + epub birlikte.
iyi okumalar vede bol kitaplı günler…
*


Hitfile ücretsiz indirme için sol menuden Free of charge’yi seçiniz.
ALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN ALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN ALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN E-KİTAP DOWNLOADALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN E-KİTAP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN EBOOK İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN EBOOK OKUALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN EKİTAP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN EPUP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN KİTAP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDFALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDF DOWNLOADALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDF E-KİTAP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDF EKİTAP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDF İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDF KİTAP İNDİRALEX DUVAL SUSUZLUK TÖREN PDF OKU
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Susuzluk Tören Alex Duval Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın