Pdf Kitaplık

Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir
Aliya İzzetbegoviç – Tarihe Tanıklığım | E-Kitap İndir Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir
Aliya İzzetbegoviç faktörü olmadan Bosna’nın bağımsızlık mücadelesi anlaşılamaz.
Aliya’yı herhangi bir özgürlük savaşçısından ayıran özellik liderliğinin çokyönlü yansımalarında aranmalıdır. Bu kitap, onun kendi kaleminden kişiliğinin yansımalarıdır.
Onun hayatı, toplumunun değerlerine sahip çıkan, bu değerlerin entelektüel ve siyasi olarak yeniden diriltilmesine adanmış bir ömürden ibarettir.
Bosnalı Müslümanların, asimile edilerek kimliklerinin silinmesine yönelik sistematik uygulamalara karşı bir aydın olarak direnmiş, yıllarca hapis yatmıştır.
Bir özgürlük savaşçısı ve devlet adamı olarak bağımsızlık mücadelesine öncülük etmiş, bağımsız Bosna’nın yeniden kurulmasında belirleyici olmuştur.
Düşünür, özgürlük savaşçısı, devlet adamı olarak Aliya İzzetbegoviç yeni bir lider tipinin öncüsüdür.
Bilge kral Aliya İzzetbegoviç’in anılarını okumak, imkansızlıklar içinde büyük umutları besleyen, adaletsizliğe karşı ahlâkın zaferine inanan bir ulusun tarihine tanıklık etmektir.
yandex-browser-180613-1024x217

alternatif-link
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Aliya İzzetbegoviç Tarihe Tanıklığım Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın