Pdf Kitaplık

Christine Bell Süpriz Balayı Pdf E-Kitap Ebook indir
Hemen İndir
Christine Bell Süpriz Balayı Pdf E-Kitap indir
Süpriz Balayı – Christine Bell Pdf Ebook E-kitap indir Süpriz Balayı – Christine Bell Pdf Ebook E-kitap indir Süpriz Balayı – Christine Bell Pdf Ebook E-kitap indir Süpriz Balayı – Christine Bell Pdf Ebook E-kitap indir Süpriz Balayı – Christine Bell Pdf Ebook E-kitap indir Süpriz Balayı – Christine Bell Pdf Ebook E-kitap indir
Lacey Garrity, yeni evlendiği eşini, düğünü yaptıkları otelin lobisindeki bir malzeme odasında yarı çıplak halde bulur; yanında Lacey’nin en yakın arkadaşlarından ve nedimelerinden biri olan Becca’yla birlikte. Üstelik daha düğünleri bitmemiştir bile. Yaşadığı şokla oradan kaçıp gelinliğinden kurtulmaktan başka bir şey düşünemeyen Lacey’ye yardım edecek tek kişi, diğer yakın arkadaşı Cat’in ağabeyi ünlü boksör Galen Thomas’tır.
Galen’in, Lacey’yi yaşadığı yıkımdan biraz da olsa uzaklaştırmak için bir fikri vardır. Düğünden sonra eşiyle gitmek için hazırlandıkları, aylardır heyecanla bekledikleri balayı için Porto Riko’ya doğru yola çıkmak. Balayı olarak düşünülmüş de olsa biraz tatil yapmak, Lacey’ye iyi gelecektir ve Galen ona eşlik etmeye hazırdır. Birlikte çıktıkları bu balayı, her ne kadar evliliği baştan bitmiş bir gelin ve sahte bir damatla yapılsa da, yeni başlangıçlara gebedir.
Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap
Normal Linkten indiremezseniz Alternatif linki deneyin lütfen...
yandex-browser-180613-1024x217                 alternatif-link
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Christine Bell Süpriz Balayı Pdf E-Kitap Ebook indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın