Pdf Kitaplık

L. J. Smith Gece Dünyası Pdf Ebook E-kitap indir
Hemen İndir

L. J. Smith Gece Dünyası Pdf Ebook E-kitap indir L. J. Smith Gece Dünyası Pdf Ebook E-kitap indir L. J. Smith Gece Dünyası Pdf Ebook E-kitap indir L. J. Smith Gece Dünyası Pdf Ebook E-kitap indir

Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith Gece Dünyası – L. J. Smith

Gece Dünyası – L. J. Smith Pdf Ebook indir Gece Dünyası – L. J. Smith Pdf Ebook indir

Vampirler, kurtadamlar, cadılar. Biz farkında olmasak da hepsi aramızda yaşıyor. Ve onların gizli topluluğu Gece Dünyası’nın çok sıkı kanunları var. Bir insana aşık olmaksa Gece Dünyası’nın bütün kanunlarını çiğnemek anlamına geliyor.

Gizli Vampir’de, Poppy, o yazın sonsuza kadar süreceğini düşünüyor. Ölümcül bir hastalığa yakalandığı teşhis edildiğindeyse tek kurtuluş umudu arkadaşı ve gizli aşkı James. Bu dünyadan olamayacak kadar yakışıklı James, Poppy’yi ölümsüzleştirebilirdi. Ama önce Gece Dünyası’nın sıkı kanunları karşısında, birçok şeyi göze almak zorundalar.

Karanlığın Kızları’nda, Gece Dünyası’ndan kaçan üç kız kardeş, ıssız evlerini terk edip insanların arasında yaşamaya karar veriyor. Ağabeyleri Ash, onları geri götürmekle görevliyse de, kardeşlerinin güzel arkadaşına aşık olduğunda her şey bir anda altüst oluyor. İki cadı kuzen, okul aşkları için savaşıyor. Kara büyü ile beyaz büyünün savaşıysa Büyülü Aşk’ta.

Sayfa Sayısı: 704
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları


             
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


L. J. Smith Gece Dünyası Pdf Ebook E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın