Pdf Kitaplık

Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndirGecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir
Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir
Poppy Hathaway sıra dışı ailesini çok sevse de sıradan bir hayata özlem duymaktadır. Kaderin cilvesi karşısına sır gibi sakladığı tehlikeli bir hayatı olan varlıklı, güçlü ve gizemli otel sahibi Harry Rutledge’i çıkarır. İtibarına gölge düşen genç kız onun evlenme teklifini kabul ederek herkesi şaşırtır ve çok geçmeden kocasının güvenini değil yalnızca tutkusunu kazandığını anlar.
Harry Poppy’yi elde etmek için her şeyi yapmaya razıdır – kalbini açmak dışında. Hayatı boyunca herkesi kendinden uzak tutmuştur… Ama zeki ve baştan çıkarıcı Poppy her şekilde onun eşi olmayı istemektedir. Yine de aralarındaki tutku artarken gölgelere saklanan bir düşman pusuda beklemektedir. Harry onu kaybetmek istemiyorsa sonsuza dek ruhen ve bedenen gerçek bir birliktelik kurmak zorundadır.
“Rita ödüllü Kleypas eğlenceli, keyifli ve duygusal bir başka hikâye ile yine gönlünüzü kazanacak.” 
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 369
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
yandex-browser-180613-1024x217
alternatif-link
İndir: 
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gecemi Aydınlat Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın