Pdf Kitaplık

Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndirHayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap İndir 
Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap indir Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap indir
“Devriyeye çıkmam, ava gitmem, yanından hiç ayrılmam. Sen hayatını yaşamana bak. Ben seni korurum. Ya da korumaya çalışırken ölürüm.”
Laurel, önceki sene kendisini bırakması için yalvardığından beri Tamani’yi görmemiştir. Kalbi hâlâ sızlasa da David’i seçmekle en doğrusunu yaptığından emindir. Ancak hayatı yavaş yavaş normale dönmeye başlayan Laurel, bu sefer de gizli bir düşmanın onu öldürme planları yaptığını öğrenir. Bir kez daha Tamani’nin rehberliğine ve korumasına muhtaç olmuştur. Avalon’u tehdit eden bu güçle periler baş edebilecek midir? Laurel ilk defa kendi tarafının kazanacağından emin değildir.
“Perilerin bu kadar eğlenceli olabileceğini kim bilebilirdi ki? Hayaller’de aklınıza gelebilecek her şey var. Büyüleyici, zengin, romantik ve heyecan verici yepyeni bir fantastik kurgu!”
Lisa McMann, New York Times bestseller yazarı
“Vay canına! Pike çok beğenilen serisini geliştirip hikâyesini zirveye taşımış. Öyküyü bir solukta okutacak karakterler var. Serinin son kitabını okumak için sabırsızlanıyorum!”
Raven Haller, Romantic Times
“Seri farklı bir hikâyeyle devam ediyor. Dramatik finali okurların bir sonraki kitap için sabırsızlanmasına neden olacak.” 
Ilene Cooper, Booklist
“İyi kurgulanmış karakterler, nefes kesen bir aşk hikâyesi ve etrafta kol gezen tehlikelerle serinin hayranları mest olacak.” 
Kirkus Reviews
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
d_l1-3872290.png

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Hayaller (Peri Serisi 3) Aprilynne Pike Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın