Pdf Kitaplık

Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indirJennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indirAşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir Aşktan Kaçış Yok Jennifer Echols Pdf E-Kitap İndir
Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indir Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indir Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indir Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indir
AŞK SON SÜRAT ÜZERİNE GELİRKEN…
… FAZLA UZAĞA KAÇAMAZSIN!
Esas kız Meg tam bir başbelası. Asi ruhlu, sivri dilli ve başına buyruk. Ailesinden, okulundan ve bir karabasan gibi üzerine üzerine gelen küçük kasabasından kurtulup üniversiteye gitmek için gün sayıyor.
Esas oğlan John tam bir kanun adamı. Kuralcı, disiplinli ama bir o kadar da gizemli. Parlak öğrencilik hayatının üzerine bir çizgi çekecek kadar çok seviyor kasabayı. Ama onu buraya bağlayan başka bir neden daha var.
Birbirlerine neredeyse siyahla beyaz kadar zıt görünen bu iki karakterin yakınlaşmasından ortaya, aşkın tuhaf kimyasına dair romantik ve ister istemez eğlenceli bir hikâye çıkıyor. 
En uzak mesafenin iki insan arasındaki mesafe olduğuna inananlardansanız bir kez daha düşünün.
Sayfa Sayısı: 318
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Format
d_l1-3872290.png

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın