Pdf Kitaplık

Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndirNisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir
Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir
Uygun bir koca arayışıyla geçen üç Londra sezonunun ardından Daisy Bowman’ın babası, kızına kesin bir dille koca bulması gerektiğini söyler. Hem de hemen. Ve eğer Daisy uygun bir talip bulamazsa, babasının seçtiği adamla evlenmek zorunda kalacaktır: acımasız ve soğuk Matthew Swift’le.
Daisy dehşete düşmüştür. Bir Bowman yenilgiyi asla kabul etmediği için, o da biriyle… Matthew dışında herhangi bir taliple evlenmek için her şeyi yapmaya karar verir. Ama Matthew’un dayanılmaz çekiciliğini hiç hesaba katmamıştır… ve kısa süre sonra aralarında ikisinin de karşı koyamadığı ateşli bir aşk başlar. Daisy yıllardır nefret ettiği Matthew’un aslında hayallerinin erkeği olduğunu öğrenecektir.
“Gerçekten yetenekli bir öykücü.”
Publishers Weekly
Sayfa Sayısı: 348
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
yandex-browser-180613-1024x217
alternatif-link

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Nisan Yağmurları Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın