Pdf Kitaplık

Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir
Hemen İndir
Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf Ekitap Ebook indir
Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir
Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf Ekitap Ebook indir Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf Ekitap Ebook indir
Altını çize çize okuduğunuz kitaplar vardır. Çok sayfalı kalın kitaplardır bazen bunlar. Günler, haftalar, hatta aylar sürer okuyup bitirmek. Bitirdiğinizde belki size hiçbir şey vermez o kitaplar ve harcadığınız zamana üzülürsünüz… Ama bir bakarsınız ki aklınıza bir çivi gibi mıhlanan altını çizdiğiniz o cümleler hayatınızı değiştirmiş, koca bir romandan kalan altı çizili üç-beş satır size hayatın anlamını öğretmiştir.
Kahraman Tazeoğlu, bu kitabında, yukarıda bahsettiğim altı çizili satırları hayatınızı değiştirecek o cümlelelere dönüştürerek, sayfalar dolusu kitaba gerek bırakmadan okumanın rahatlığını sunuyor.
Tazeoğlu, bu kitabında yalnızca yayınlanmış eserlerinden değil, yeni yazmış olduğu aforizmalarından da faydalanıyor.
Her biri birer ‘Özlü söz’olan bu cümleler, kiminizin not defterinde, kiminizin duvarında, kiminizin de kişisel iletisinde yerini alacak ve başkalarına ulaşacak. Bu özlü sözlerin, özellikle genç kuşağın kendini ifade ettiği ama artık paylaşılmaktan yüzüne bakılmayan sosyal paylaşım sitelerindeki iletilere ve Internet dünyasına da taze kan getireceğine eminim. Benim gibi düşünenlerse bu cep boy kitabı hep yanında taşıyacak. Belki çantanızda çok yer kaplamayacak ama hayatınızda inanamayacağınız kadar büyük bir yer edeceği kesin.
Kitap henüz Eklenmemiştir. Tanıtım amaçlıdır. link yoktr...

yandex-browser-180613-1024x217                  

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Söz Kahraman Tazeoğlu Pdf Ekitap Ebook indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın