Pdf Kitaplık

Tracey Devlyn intikamın Güzel Yüzü Pdf Ebook indir
Hemen İndir
intikamin-guzel-yuzu-tracey-devlynİntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir İntikamın Güzel Yüzü Tracey Devlyn Pdf E-Kitap İndir 
Bir Kadın ile İntikamı Arasına Girebilecek Engel Yoktur…
Alımlı ve hoş bir kadın olan Cora, İngiliz devleti adına çalışan bir ajandır. En büyük amacı ise, çocuk yaşta kaybettiği anne babasının katilini bulmaktır. Güzel kadının bu uğurda göze alamayacağı hiçbir tehlike yoktur.
Zorlu mücadelede Cora’yı yalnız bırakmayan çocukluk arkadaşı Guy, güzel kadının intikam ateşini söndürmek için elinden geleni ardına koymaz. Fakat karşılarında en az Cora kadar hırslı ve bu güzel kadını ağına düşürmek adına her tür yola başvuracak kadar gözü dönmüş bir katil vardır…
“Tehlikeyi tutkuyla birleştiren Tracey Devlyn, hafızalarınızdan silinmeyecek güçlü bir aşk hikâyesi yaratmış.”
-Victoria Gray-
“Tracey Devlyn sürükleyici bir ajan hikâyesine unutulması güç bir aşk katarak harika bir roman yaratmış. İntikamın Güzel Yüzü, okunması gereken bir ilk roman.”
-Publishers Weekly-
“İntikamın Güzel Yüzü, hayal gücünüzü tetikleyecek kadar etkileyici, yüreklerinizi ele geçirecek kadar büyüleyici bir roman.”
-RT Book Reviews-
“İlk sayfasından itibaren okuru içine çeken konusuyla harika bir ilk roman. Devlyn, intikama teslim olmuş bir kadının başından geçenleri güçlü kalemini kullanarak unutulmaz bir anlatımla sunuyor.”
-Adrienne Giordano-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları
Alıntıdır
yandex-browser-180613-1024x217                    alternatif-link
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Tracey Devlyn intikamın Güzel Yüzü Pdf Ebook indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın