Pdf Kitaplık

Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndirVazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap İndir
Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir
New York Times gazetesinin çok satan kitaplar listesinin gözde yazarından göz kamaştıran bir roman daha…
İnkâr edilen bir arzu…
Yasaklanmış, özlem dolu bir aşk…
Yakışıklı bir Çingene olan Kev Merripen uzun süredir güzel ve terbiyeli Winnifred Hathaway’yi arzulamaktadır. Fakat gizemli bir kökene sahip olduğundan belirsiz geçmişinin etrafına ışık saçan hassas Win’e zarar vermesinden korkar. Bu yüzden onun cazibesine karşı koymaya çalışır ve çok geçmeden genç kız ondan çok ama çok uzağa gitmek zorunda kalır.
Merripen, Win İngiltere’ye geri döndüğünde her ne olursa olsun aşkı inkâr eden biriymiş gibi görünmeye devam eder. Bu sırada genç kızın karşısına çekici, karşı konulmaz bir talip çıkar. Kev ya şimdi harekete geçecektir ya da asla. Fakat önce kaderine dair tehlikeli bir sırla yüzleşmesi gerekmektedir, aksi takdirde âşık olduğu kadını sonsuza dek kaybedecektir.
“Nefesinizi kesecek.” 
Romantic Times
Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
 
yandex-browser-180613-1024x217

alternatif-link
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Vazgeçmem Senden Lisa Kleypas Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın