Pdf Kitaplık

Amanda Scott Yalanda Olsa iskoç Şövalyeleri Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Amanda Scott Yalanda Olsa İskoç Şövalyeleri

Amanda Scott Yalanda Olsa İskoç Şövalyeleri
Amanda Scott Yalanda Olsa iskoç Şövalyeleri Pdf E-Kitap indir Amanda Scott Yalanda Olsa iskoç Şövalyeleri Pdf E-Kitap indir Amanda Scott Yalanda Olsa iskoç Şövalyeleri Pdf E-Kitap indir

Bir yalanın iki yarısı, büyük bir tutkunun kıvılcım noktası. Leydi Marsi Cargill aşkından çok, topraklarının peşinden olan bir adamla evlenmeyi reddeder. Bu evlilikten kaçabilmek için asil geçmişini saklayıp Kuzey İskoçya'da yapacağı gizli yolculukta İskoçların gelecekte Kralı olacak genç kuzenine katılır. Ancak bu güzel kızla, oğlunu koruması için Kral tarafından çağrılan Sör Ivor "Atmaca" Mackintosh arasında bir tutku yeşerir ve Marsi'nin gizli kimliği ortaya çıktığında sevgi yerini öfkeye bırakır.
Atmaca'nın elinde koruması gereken iki asil vardır artık. Bu cesur, iradeli kadın onun bütün düşüncelerine sızmış, kalbini ele geçirmiştir. Tabii aralarındaki tutku arttıkça, çevrelerindeki tehlike de büyümektedir. Atmaca ve Marsi, hem İskoçya'nın gelecek kralı için hem de kendi aşkları için savaşmak zorundadır.
"Renkli karakterleri ve aralarındaki ilişkiler okuyucuları içine çekecektir. Kurgusu, diyaloğu ve anlatımı harika. Amanda Scott, İskoç tarihi aşk romanlarının gerçek bir ustası."
-Romance Reviews Today-
Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Amanda Scott Yalanda Olsa İskoç Şövalyeleri                PDF-Kitap-indir-300x68

Amanda Scott Yalanda Olsa İskoç Şövalyeleri                      epub-kitap-indir-300x68 (2)
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Amanda Scott Yalanda Olsa iskoç Şövalyeleri Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın