Pdf Kitaplık

Aşkım Kapışmak Kelimelerle iyileş Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Kelimelerle İyileş…
AŞKIM KAPIŞMAK
Hayatın hızlı temposu içinde isteklerimiz, hayallerimiz, planlarımız günbegün erteleniyor, hepsi aklımızın bir köşesinde kalıp gizli saklı dualara dönüşüyor. Hiçbir şeye yetişemiyor, hiçbir şeye yetemiyoruz. Kendimiz bile olmaktan uzaklaşıyoruz.
Şimdi dur! Uzaklaşma ve kendine bir söz ver!
Önce sadece kendin için bir şeyler yapmaya ne dersin? Gülümse, aynaya bak, konuş, yaz, daha çok oku, inan…
Kalbinin anahtarına ulaşamayınca açamayacağın kapı kalmayacak.
Çünkü Kalbin Anahtarı, mutluluğun anahtarıdır!
Aşkım Kapışmak, daha iyiye, daha güzele ve gerçek mutluluğa giden yolda bir kez daha okurlarıyla buluşuyor… Kalbin Anahtarı, “dünya kötüye gidiyor,” diyenlere, “Hayır, dünya kötüye gitmiyor, sadece iyiler konuşmuyor,” diyor…
Kitaptan tadımlık:
“Ne kalbin boşa atacak bugün, ne de aldığın nefes boşa gidecek. Sen istedikçe değil, ihtiyacın arttıkça cevabı gelecek dualarının. Bir şeyi isteyip hemen vazgeçme! Olmuyor başka, olmayacak başka! Bazı isteklerin sessiz feryatları vardır. Duyulur ve sıraya konur. Hadi, vazgeçme!”
İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini alan Kalbin Anahtarı, sadece bir okuma şöleni değil, aynı zamanda kelimelerin gücünü her birimizin içindeki çıkmazlara şifa olarak sunan bir başucu kitabı…
Aşkım Kapışmak kimdir:1979 yılında İstanbul’da doğdu. Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimi aldı. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’na girdi.
Daha sonra Amerikan Üniversitesi Newport’ta Davranış Bilimleri-Psikoloji lisansını tamamladı. 2011-2012 yıllarında Türkmax’ta “Buyrun Paylaşalım” adlı programı hafta içi her gün canlı olarak hazırlayıp sundu. 2012 yaz sezonunda star TV’de “Simge Fıstıkoğlu ile Yeni 1 Gün” programında iletişim bölümünü hazırladı ve sundu. Kapışmak, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde iletişim hocalığına halen devam ediyor. Türkiye genelinde çeşitli kurum ve kuruluşlara iletişim seminerleri veren yazarın İnkılâp Kitabevi’nden çıkan diğer kitapları şunlardır:
Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan
Küçük Mutluluklar Kitabı
Terzi
Carpe Diem
Dolce Vita
Beni Benimle Aldatır mısın?
Hangi Anne Babasınız?
Aşkımın Beden Dili
Kendine Bir Söz Ver
Hayatın hızlı temposu içinde isteklerimiz, hayallerimiz, planlarımız günbegün erteleniyor,hepsi aklımızın bir köşesinde kalıp gizli, saklı dualara dönüşüyor. Hiçbir şeye yetişemiyoruz, hiçbir şeye yetemiyoruz. Kendimiz olmaktan bile uzaklaşıyoruz. Uzaklaşma, bir dur ve kendine bir söz ver!
Önce sadece kendin için bir şeyler yapmaya ne dersin? Gülümse, aynaya bak, konuş, yazı yaz, daha çok oku, inan… Kalbinin anahtarına ulaşınca açamayacağın kapı kalmayacak. Çünkü Kalbin Anahtarı, mutluluğun anahtarıdır…
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 256
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: İnkılap Kitabevi
Kitap Henüz Eklenmemiştir.
Ekle Yandex      Ekle Turbobit
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Aşkım Kapışmak Kelimelerle iyileş Pdf E-Kitap indir TIKLA!

3 yorum

avatar

kirik

avatar

İndirme linki henüz yoktur. Kitap tanıtım sayfasıdır ve yazıda kitabın henüz eklenmediği belirtilmiştir. Kitap eklenince haber verilecektir.

avatar

Kitap tam olarak ne zaman eklenecek. Özellikle bu kitabı yakından takip ettiğimi belirtmek istiyorum. Bilginize

Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın