Pdf Kitaplık

Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir
Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir
Her şeye sıfırdan başlamak ne kadar zaman alır? İnsanoğlu bunu yapabilecek gücü nereden bulur? Bu sorular, uzun zamandan beri Ayesha'nın kafasında dönüp durmaktadır. Hapsolduğu evde yaşamak zaten yeterince zorken, kızının durumu da onu acil olarak bir şeyler yapmaya zorlar. Bir gece zalim kocasını terk etmeye karar vermesi, kızıyla kuracakları yeni hayatın ilk adımı olur.
İlk defa kot pantolon giyip daha önce tatmadığı duyguları yaşadığı bu yeni hayatında, ona destek olacak renkli mi renkli insanlarla tanışır. Bu kırık kalpler kulübünde, kaybeden ya da kazanan olmanın elinizde olduğunu açıkça anlatan bu sıcak ve eğlenceli hikâyede, kimi zaman Ayesha'ya kimi zaman da Crystal'a kahkahalarla güleceğiniz bir yolculuk sizleri bekliyor. Yıllarca süren esaretten sonra kendilerini baştan yaratmaya karar veren anne-kızın, kötü anıları güzelliklere dönüştürme konusunda örnek olacak hikâyesine siz de tanık olmak ister misiniz?

Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Eksik Parça
PDF-Kitap-indir-300x68  epubpdf
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Carole Matthews Düşlerin Peşinde Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın