Pdf Kitaplık

Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf E-Kitap indir
Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf E-Kitap indir
Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf indir Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf indir Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf indir Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf indir Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf indir e-kitap ekitap indir dowrnload Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf indir
Otuzlu yaşlardaysan Noel Baba yoktur. Beş yaşındaysan vardır. Ama umut her yaşta seninledir.
Katherine O'Connor vaktinin çoğunu Blossom Sokağı'ndaki French Cafe'de başkaları için Yeni Yıl mektupları yazarak geçiren, bir taraftan da tamzamanlı iş arayan genç bir kadındır. Zamanla,mektup yazma işi onun için yeni bir kariyeredönüşmeye başlamıştır.
Çocuk Psikoloğu Wynn Jeffries de tıpkı Katherine gibi, aynı kafede vakit geçirmekten keyif almaktadır. Genç kadın onunla tanışmamıştır bile ama kitabında Yeni Yıl geleneklerinin çocukları kandıran saçmalıklardan ibaret olduğunu savunduğu için Wynn'den hoşlanmamaktadır. İkisinin yolları, devamlı gittikleri bu mekânda kesişir. İlk başlarda, anlaşamadıkları konusunda anlaşırlar. Ancak onları yakınlaştıran asıl sebep birbirine zıt iki insan oluşlarıdır. Henüz fark edememiş olsalar da bunu anladıklarında aşk çoktan kapılarını çalmış olacaktır. Tabii eğer âşık olmaktan korkmayıp o kapıyı açmaya cesaret edebilirlerse.
"Debbie Macomber'ın kaleminden her zamanki gibi dokunaklı ve bilindik ama bir o kadar farklı bir hikâye. Kışın soğuğuna inat sımsıcak bir Yeni Yıl romanı."
-Romantic Times-
"Debbie Macomber hayranları bu romanı okurken Katherine ve Wynn arasındaki diyalogların nereye varacağını merak ve heyecanla takip edecekler. Macomber her zamanki gibi kalplere dokunan karakterler yaratmayı başarmış."
-Times Record News-
"Yeni Yıl yeni başlangıçlarla birlikte gelir. Debbie Macomber'ın bu umut ve aşk kokan romanını okuyarak yeni bir yılı karşılamak başlangıçların en güzeli olacak."
-Chicago Tribune-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 226
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Novella Yayınları
iyi okumalar vede bol kitaplı günler...
_*_
Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf E-Kitap indir      alternatif-link
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Debbie Macomber Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın