Pdf Kitaplık

Debora Geary - Uçan Süpürge 2 - Sanal Cadı pdf indir
Hemen İndir
Masanızdaki bilgisayardan bir oyuna girip dünyanın başka bir yerindeki bir bilgisayardan çıkmak istemez miydiniz?

Elorie, yıllar boyunca cadı bir ailenin cadılık güçleri olmayan tek çocuğu olduğu için üzülmüştür. Mutsuzluğunu yenip kendisini sanata verir ve okyanusun taşıdığı taşlardan muhteşem takılar tasarlayarak adından söz ettiren genç bir sanatçı olur. Ancak ilk önemli sergisinin heyecanına gölge düşürecek bir gelişmeye hazırlıksızdır. Debora Geary - Uçan Süpürge 2 - Sanal Cadı pdf indir

Bebekliğinden beri cadı olmadığı için içerleyen Elorie'nin aslında çok güçlü bir internet cadısı olduğu ortaya çıkar. Ama cep telefonuna bile uzak olan bu yeni cadı, daha önce varlığından haberdar olunmayan sanal cadılığı nasıl öğrenecektir? Debora Geary - Uçan Süpürge 2 - Sanal Cadı pdf indir

Debora Geary, Uçan Süpürge Serisi'nin ilk kitabı Modern Cadı ile perdelerini araladığı cadılar dünyasına Sanal Cadı'yla sanal güçlerin heyecanını katıyor ve sihir ikiye katlanıyor.
Debora Geary - Uçan Süpürge 2 - Sanal Cadı pdf indir Nedeni, önüne hiç fırsat çıkmaması da değildi. Londra’nın erkek nüfusunun neredeyse yarısı, şu veya bu zamanda yanına yanaşmıştı.
Sadece hiç kimseyle olmamıştı.
Georgiana’nm işine gelmişti. Kulüpte kimse hakkında atıp tutamıyordu. Efsanesi alıp başını yürümüştü. Şimdilerde kulübün sahiplerinin koruduğu, üyelerden hiçbirinin gücünün yetmeyeceği kadar pahalı, en usta fahişe olarak biliniyordu.
Ve efsane ona koruma da sağlıyordu. Korku ya da tehdit hissetmeden kumarhanenin içinde gezinebiliyor, üyelerle konuşabiliyor ve rolünü oynayabiliyordu. Üyelerden hiçbiri, Anna’nın birazcık tadına bakabilmek için üyeliğini tehlikeye atmazdı.
Kumarhanenin ortasında durdu. Büyük salonun oyuncularla, masalarla, kartlarla ve zarlarla, kazananlarla ve kaybedenlerle dolu olmasını seviyordu. Bu yerin her santimi kendisinindi, her köşesi kendi egemenliğindeydi.
Büyük bir zevkti bu. Günah, ahlaksızlık ve sırlar mekânı olan bu yer. Önünde heyecanla dalgalanan kalabalık... Her biri tutku, cesaret ve hırsla doluydu. Her gece Londra’nın en zenginleri, en güçlüleri buraya geliyor; ceplerinde para, kucaklarında bir kadın, şans oyunları oynuyorlardı. Hiçbiri Melek 'i yenmenin olanaklı olmadığını bilmiyor ya da kabul etmiyordu. Burada kazanamazlardı. Buraya hükmedemezlerdi.
Düşmüş Melek''m kendi hükümdarı vardı.
Onları buraya getiren, hırslarıydı. Paraya, lükse, kazanmaya olan ihtiyaçları. Kulübün üyeleri ne isterse, sahip olabiliyorlardı. Onlar daha istediklerinin farkına bile varmadan önlerine getiriliyordu. İşte bu nedenle, kulüp Londra’nın en iyisiydi.
Nasıl White’s, Brook’s ve Boodle’s5 soylu genç erkekler içinse, Melek de adamlar içindi. Kulübe girebilmek için, sırlarını vermeleri gerekiyordu.
Tam bir günaha davet...
Bakışları, kumarhanenin ortasındaki masaları buldu. Rulet çarklarının döndüğü, kırmızı ve siyahın birbirine karıştığı yere. Bahisçiler, yeşil çuhanın çevresine toplanmışlardı. Burası, Georgiana’nm kumarhanede en sevdiği yerdi. Her şeyin ortasında, tüm sahip olduklarının kalbinde... Fildişi rengi topların çarkın içinde dönerken çıkardığı sese, çarkın dönerken tıkırdamasına ve oyuncuların soluklarını tutuşlarına 
Sayfa Sayısı: 336
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Sayfa 6
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Debora Geary - Uçan Süpürge 2 - Sanal Cadı pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın