Pdf Kitaplık

Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir
Dexter Morgan için hayat çok zor. Özellikle de Miami Polis Departmanı için çalışırken, dünyadaki vicdan sahibi tek seri katil olmak hiç de kolay değil. Şüphe uyandırmamak için Dexter, büründüğü role başarıyla ayak uydurmak zorunda. Giderek dünyanın bir numaralı hımbıl seri katiline dönüşerek kız arkadaşı ve onun çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmeli.

Ancak tam bu sırada Miami’de korkunç bir psikopat işlediği cinayetlerle ün salıyor. Bu öyle bir katildir ki, öldürürken kullandığı teknikler Dexter’ın bile nutkunun tutulmasına neden olur. Demir kadar sert bir polis olan kızkardeşi Deborah, davaya atanınca, bir anda Dexter için her şey netlik kazanır. Bir an önce saklandığı delikten dışarı çıkmalı ve o canavarı geç olmadan avlamalıdır.

Tabii, bu arada kendi av olmazsa…

“Ölesiye komik.”

–The New York Times Book Review

“Ürkütücü derecede bir numara… Hiç olmadığı kadar hareketli.” –The Oregonian

Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Değerli Dostum Dexter - Jeff Lindsay Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın