Pdf Kitaplık

E.L. James - Elli Tonu Serisi (Yeni Tarama) Pdf E-Kitap indir




Hemen İndir

Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı... Bu seri dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

E L James'in tüm dünyada listelerde birinci sıraya yerleşen ve Entertainment Weekly tarafından "başlı başına bir tür" olarak adlandırılmış olan Elli Ton Üçlemesi şimdi üç ciltlik bir set halinde karşınızda. Elli Ton Üçlemesi dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Bu sette aşağıdaki romanlar yer almaktadır:

Grinin Elli Tonu Pdf E-Kitap indir : 20 yaşında bir edebiyat öğrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana'nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır... Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Ana, Christian'ın karanlık sırlarını ve kendi karanlık arzularını keşfeder.
Ah, lanet. Boş yere öfkelenme. Ona dik dik baktım.Yemek odası bana Heathman’daki Özel yemek odasını hatırlatmıştı. Koyu ahşap masanın üstünde kristal bir avize sarkıyordu ve duvarda kocaman, oymah bir ayna asılıydı. Bembeyaz, keten bn* örtünün süslediği masa, ortasındaki açık pembe şakayık aranjmanıyla göz alıcıydı. Masadaki yerlerimizi aldık. Bay Grey masanın başına yerleşmişti. Ben sağ tarafında, Christian ise benim yammda oturuyordu. Bay Grey açılmış şarap şişesine uzandı ve Kate’e biraz şarap doldurdu. Mia, Christian’m diğer yanındaki yerini aldı ve elini tutup sıktı. Christian ona sevgiyle gülümsedi.Mia ağabeyine, “Ana’yla nerede tanıştınız?” diye sordu.
“Benimle WSU okul gazetesi için röportaj yaptı.”Sohbeti kendimden başka bir istikamete yönlendirmek için, “Editörlüğünü Kate’in yaptığı okul gazetesi,” dedim.Mia, karşımda Elliot’m yanmda oturan Kate’e gülümsedi ve ikisi okul gazetesi hakkında sohbete koyuldular.
Bay Grey, “Şarap, Ana?” diye sordu.“Lütfen.” Ona gülümsedim. Bay Grey diğer kadehleri doldurmak için ayağa kalktı.Christian’a bir bakış attım ve bana bakmak için, başı yana eğik halde döndü.

Karanlığın Elli Tonu Pdf E-Kitap indir : Ruhu yaralı genç girişimci Christian Grey'in karanlık sırlarının yıldırdığı Anastasia Steele, ilişkilerine son noktayı koyup bir yayınevinde çalışmaya başlar. Ama Grey'e duyduğu karşı konulmaz çekim hâlâ etkisini sürdürmektedir. Grey içindeki şeytanlarla savaşırken, Ana da hayatının en önemli kararını almak zorundadır ve bu yalnızca onun verebileceği bir karardır…
Zorunlu olarak yutkunurken, bacaklarımı birbirine bastırdım. Bacak aram çoktan nemlenmişti. içimdeki tanrıça tamamen soyunmuştu ve her şeye hazır halde sırada durmuş yakalamaca oynamam için bana yalvarıyordu. Sabahlığı omuzlarımdan kaydırırken, bakışlarım Christian’mkileri bir an bile terk etmedi. Sonra omzumu silktim ve sabahlığın yere düşmesine izin verdim. Büyüleyici gri gözleri alev alevdi ve bana bakarken, işaret parmağını dudaklarının üstünde dolaştırıyordu.
Geceliğimin ip askılarını omuzlarımdan kaydırırken ona bir an baktım ve sonra askıları salıverdim. Geceliğim üzerimden kayıp vücudumdan aşağı indi ve ayaklarımın dibine yığıldı. Çıplak, neredeyse soluk soluğa ve ah - fazlasıyla hazırdım.Christian bir an duraksadı ve yüzünden okunan katıksız beğeniyle büyülendim. Ayağa kalktı, şifonyere yürüdü ve gümüş grisi kravatı -benim en sevdiğim kravatı- eline aldı. Dönüp telaşsız adımlarla bana doğru yürürken, kravatı dudaklarında bir gülümsemeyle parmaklarının arasından geçirdi. Karşımda durunca, ellerimi uzatmamı istemesini bekledim ama istemedi.


Özgürlüğün Elli Tonu Pdf E-Kitap indir : Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana, Grey'i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana'nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür...
Gözleri yumuşadı. “Aferin kızıma,” diye mırıldandı ve başımı okşadı. “Sanırım artık seni yukarı çıkarma zamammız geldi,” diye ekledi. Eridim ve karnım enfes bir şekilde kasıldı.
Elimi tuttu, peşinden üst kata çıktım. Oyun odasının kapısında durdu, eğildi ve saçlarımı sıkıca kavramadan önce, beni yavaşça öptü.Dudaklarım dudaklarımdan uzaklaştırmadan, “Alttan üste çıktığım biliyorsun, değil mi?” diye mırıldandı.Neden bahsettiğini anlamamıştım.“Endişelenme, bununla yaşayabilirim,” diye fısıldarken keyifliydi. Burnunu çeneme sürttü ve usulca kulağımı ısırdı. ‘İçeri girince, sana gösterdiğim gibi diz çök.”“Evet... Efendim.”Bana, gözleri aşkla, hayretle ve ahlaksız düşüncelerle parlayarak bakıyordu.Tanrım... Christianla hayat asla sıkıcı olmayacaktı. Bu adamı seviyordum. Kocam, sevgilim, çocuğumun babası, bazen de Hâkimim. Benim Elli Tonum.

Sayfa Sayısı: 1920
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


E.L. James - Elli Tonu Serisi (Yeni Tarama) Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın