Pdf Kitaplık

Jude Deveraux ihtiras Çağı Edilean Serisi 2 Pdf indir
Hemen İndir
Jude Deveraux İhtiras Çağı Edilean Serisi 2
Jude Deveraux ihtiras Çağı Edilean Serisi 2 Pdf indir Jude Deveraux ihtiras Çağı Edilean Serisi 2 Pdf indir Jude Deveraux ihtiras Çağı Edilean Serisi 2 Pdf indir Jude Deveraux ihtiras Çağı Edilean Serisi 2 Pdf indir
Birbirinden tamamen farklı bir kadın ve bir erkek Gerçeğe dönüşen hayaller, inatla yeşerip çiçek açan bir aşk…
Edilean Talbot, babasının ölümüyle yatılı okul ve arkadaşlarının evleri arasında göçebe bir hayat yaşayan çok güzel, zeki ve neşe dolu genç bir kadındır. Ancak onu parası için korkunç bir adamla evlendirmek isteyen zalim dayısı tarafından zorla İngiltere'den İskoçya'ya getirilir. Edilean'ın dayısının el koyduğu arazilerin gerçek reisi olan ve klanı tarafından çok sevilip sayılan Angus McTern, genç kadının altınlarıyla birlikte Amerika'ya kaçmasına yardım ederken kendini onun peşinden bu yeni ülkeye giden gemide bulur.
Bildikleri ve birbirinden tamamen farklı olan dünyalarını geride bırakan ve inatları yüzünden sık sık ayrı düşen Edilean ile Angus, geleceklerini şekillendirmeye çalışırken Amerika'nın ve geçmişlerinin önlerine çıkardığı tehlikeli engelleri aşarak hem hayallerindeki kasabanın hem de bu yeni ülke kadar hoyrat bir aşkın temellerini atacaklardır.
"Deveraux, cesur kadınlar, kötü adamlar ve karşı konulmaz kahramanlar ile incelikle kaleme alınmış yardımcı karakterler yaratmak konusunda bir usta… Hikâye hızla akıyor ve romantizm kıvılcımlarıyla okuyucuyu romana bağlıyor."
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 360
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Jude Deveraux ihtiras Çağı Edilean Serisi 2 Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın