Pdf Kitaplık

Milly Johnson Bir Sonbahar Aşkı Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir
milly jonson
Milly Johnson Bir Sonbahar Aşkı

BİR SONBAHAR AŞKIBİR SONBAHAR AŞKI PDFBİR SONBAHAR AŞKI PDF İNDİRBİR SONBAHAR AŞKI PDF OKUMİLLY JOHNSONMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKIMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI E KİTAPMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI E-KİTAP İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI EBOOK İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI EBOOK OKUMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI EKİTAP İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI EPUP İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI KİTAP İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI PDFMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI PDF E-KİTAP İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI PDF İNDİRMİLLY JOHNSON BİR SONBAHAR AŞKI PDF OKU

Rüzgârlı mevsimin tam ortasında, dört arkadaşın ayakları yerden kesilmek üzere…
 Onu yerle bir eden bir boşanmanın ardından daha yeni bekâr kalmış olan Juliet Miller kendisine ait bir daireye taşınır ve otuzlu yaşlarının ortalarında uygun birisinin çıkabileceğini düşünerek bir oda arkadaşı bulmak üzere bir ilan verir. Tam pes etmişken, serbest çalışan metin yazarı Floz çıkagelir ve iki kadın bir anda kaynaşır.
Juliet’in iri yarı, tatlı ikiz kardeşi Guy Floz’la tanışır tanışmaz ona vurulur. Ancak, onu ne kadar etkilemeye çalışsa da bunu bir türlü beceremez, yanlış üstüne yanlış yapar. Bu arada, Guy’ınen yakın arkadaşı Steve de eskiden beri Juliet’e âşıktır. Ama bu öyle bir aşktır ki, ilk başından beri karşılıksız kalmıştır. Floz’la Juliet’in arkadaşlıkları güçlendikçe, Floz Miller ailesinin bir parçası olmaya başladıkça, acaba Guy Floz’un onlara karşı hissettiği seviyi daha farklı bir şeye dönüştürebilecek, ona âşık olmasını sağlayabilecek mi? Juliet en sonunda hayallerini süsleyen erkeğin, Piers’ın dikkatini çekince, Steve’in kalbi kırılacak mı? Sonbahar ilerledikçe, aşk hepsi için tekrar mümkün olacak mı? Yoksa geçmişin sırları bu mevsimin altın renklerini kışını soğuğuna mı dönüştürecek?
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 412
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Hyperion Kitap

                    alternatif-link
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Milly Johnson Bir Sonbahar Aşkı Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın