Pdf Kitaplık

Ölümsüz Tanja Heitmann Pdf kitap indir
Hemen İndir

Bir vampire âşık olabilir misiniz?
Gece evi serisi hayranları! Soluksuz okuyacağınız yeni bir macera sizleri bekliyor.
Tanja Heitmann sizi bugüne kadar görülmemiş bir vampirler dünyasına götürecek! Aşk, tutku, heyecan ve gerilim…
“Ölümsüz, aşkın ve vampirlerin tehlikeli dünyasında harika bir yolculuk.”
-Stephenie Meyer-
Genç bir öğrenci olan Lea, Profesör’ün villasında gizemli ve bir o kadar da çekici olan Adam’la karşılaştığında hayatı bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Sırlarla dolu Adam’ı ele geçirmiş iblis Lea’ya sahip olmak için elinden geleni yapacaktır. Adam iblisin ihtirasına karşı gelip âşık olduğu Lea’yı dönüşümden koruyabilecek mi? Yoksa acımasız bir öpücük Lea’yı karanlığa mı gömecek? Başını iki yana salladı. “Senin için canını verirdi. Damağımdaki tadından anlayabiliyorum bunu.”
“Benimle yanlış oyun oynuyorsun geberik şey.” Yayı kaldırıp nişan aldım. Kollarımdaki zangırdama nişan noktasını habire sektiriyordu. Hani daha beter titretse ok yuvasından çıkacaktı.
Bana kahkahalarla güldü. “Canlılar arasındaki bağları görebilirim ben. Sadece iki dostun var, Prens Jorg. Bu kanı tatlı adama bir oğlun babasına bağlı olduğu gibi bağlısın ” Fedakârlık.
Parmaklarım Nuban’m boynundaki kırmızı deliklere değdirdi. “İzin ver ötekilerini de alayım. Yaşam sıvılarını emeyim; sen ve o, ikiniz benimle kalabilirsiniz. Leucrota hasadıma yanlım edersiniz. Birkaç kabile var, bazıları sahiden dik başlı. Senin gibi yaman bir canlı müttefiği çok faydalı bulacak başka ölii-Çiğırıcılar da var.”
Oyunu oyna.
Gülümsedi, şu kara ateş için ide tekrar tutuştu. “Seni sevdim, prens. Dağın altında hüküm sürebiliriz, birlikte.” Sözlerinden cinsellik akıyordu. Sally'nin kendini teslimi ettiği çarşaflarda yuvarlanmak anlamında değil; erk taşıyan bir şeydi, sinsi ve iflah kesici. Berabere kalmayı teklif ediyordu bana. Yaşam, iktidar ve hükümranlık. Ama onun hizmetinde.
Kazanmak için oyna.
Nuban’ın gözleri üzerimdeydi. İlk kez gözlerindeki anlamı okuyabildim. Başka bir şeye yorabilirdim. Nefrete, korkuya veya yakarışa yorabilirdim. Ama o beni affediyordu.
Çızınnk!
Ok Nubani tam böğründen vurdu. İkisini de deldi ve onları kenardan aşağı yuvarladı. Ne o haykırdı ne de öbürü ve dibe vurmaları sonsuza dek sürdü.
Çoğu insanın en az bir tane iyi yanı vardır. Birader Rike’ın iyi yanını bulmak meşakkat ister. “İrilik” iyi yandan sayılır mı?
Geri döndüğümde biraderleri kırık kemik birikintileri arasında yaralarını sarar vaziyette buldum. Roddat, Jobe, Els ve Frenk gruptan ayrı sere serpe uzanmışlardı. Ölüm en gözde adamları bile cüzzamlıymış gibi ayrı düşürür. Onlarla uğraşamayacak-tım; çoktan soyulup soğana çevrilmişlerdir.

Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2010
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ölümsüz Tanja Heitmann Pdf kitap indir TIKLA!

2 yorum

avatar

Kitabi nasil indirebilirim baska sayfalara yonlendiriliyorum

avatar

Merhabalar. Sitemizdeki kitaplar link kısaltma sitesi vasıtasıyla kısa link haline getirilmiştir. İndirme linkine tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye geriye sayar. Sonra reklamı geç yazısına tıklayınız ve indirme yerine gideceksiniz.

Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın