Pdf Kitaplık

Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı

Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı

Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı Pdf E-Kitap indir Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı Pdf E-Kitap indir
Lumikki Andersson gizemli yalanlar söylemeye alışkındır ama başkalarının işine karışmamak gibi de bir kuralı vardır. Okulun karanlık odasında desteler dolusu kanlı para bulunca bu kural bozulur. Lumikki bir anda kendini katillerin, dolandırıcıların kol gezdiği tehlikeli bir dünyanın içinde bulur. Artık olayları uzaktan izleyen bir seyirci olmaktan çıkarak bir hedef haline gelmiştir ve aklını kullanıp acımasız bir katilden kurtulması gerekmektedir. Ünlü Finli polisiye yazarı Salla Simukka'nın eşsiz gerilim dizisi Pamuk Prenses'in ilk kitabı Kan Kadar Kırmızı'yı okurken tüyleriniz ürperecek!
Ayrıca diğer insanların işine müdahale etmek gibi gizemli yalanlar söylemek için kullanılır, ancak Lumia Andersson bir kural vardır. Bu kural okula kan para dolu karanlık bir odada yığını tarafından bozuldu. Öz-katil bir anda Lumia dolandırıcıların tehlikeli bir dünyada etrafında gezindi bulur. Şimdi olay yerine uzak bir izleyici olmanın bir hedef haline ve acımasız bir katil kurtulmak için zihninizi kullanın etti. Ünlü Fin Salla Simukka suç yazarın eşsiz voltaj okuma aşağı titremeye olacak Kırmızı Kan Prenses Cotton ilk kitabı kadar değişir!
Shake Up Simukk Blood Red Pdf E-Book Download Shake Up Simukk Blood Red Pdf E-Book Download
Lumia Andersson that are used to tell lies, but also as mysterious to interfere in other people's business has a rule. This rule is broken by the stack in a dark room full of blood money to the school. Lumia in a moment of self-killer finds that fraudsters wandered around in a dangerous world. Now the event has become a destination instead of being a spectator in remote and use your mind to get rid of a brutal killer. Famous Finnish Salla Simukka crime writer's unique voltage range up to Red Blood Princess Cotton's first book will shiver down your reading!
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 240
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar


Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı                   Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Salla Simukka Kan Kadar Kırmızı Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın