Pdf Kitaplık

Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir Oku
Hemen İndir

Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir

Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir
Eşinden ayrılan bir kadının başına daha kötü ne gelebilir? Eşinin hiç vakit kaybetmeden başkasıyla evlenmesi elbette. Sue Ann, boşanmalarının ardından hemen başka bir kadınla evlenip mutluluk pozları vermekten hiç çekinmeyen kocası yüzünden zor günler geçirmektedir. Zaten yeterince zor olan boşanma süreci, kocasının davranışları yüzünden daha da güçleşmiştir. Kendiyle baş başa kalmak için Destinyde, göl kenarında küçük bir tatil yapmaya karar verir. Ancak işler pek de umduğu gibi ilerlemiştir. Tatil için tuttuğu evde yalnız değildir. Bir karışıklık sonucu o evi iki kişi birden kiralamışlardır.

Sue Ann ve Adam. Sue Ann ve eski kocasının en yakın arkadaşı, Adam. Sue Ann ve yıllardır görmediği, eski kocasının en yakın arkadaşı, yakışıklı, karizmatik, çekici Adam. Yıllardan sonra ilk kez bu evde yolları kesişen Sue Annle Adamı neler beklemektedir? Toni Blakein akıcı, sürükleyici ve gizemli anlatımıyla, bu romanı bir solukta okuyacaksınız.
Toni Blake New Day Light Pdf E-Book Download Toni Blake New Day Light Pdf E-Book Download Toni Blake New Day Light Pdf E-Book Download Toni Blake New Day Light Pdf E-Book Download

What may be worse than the head of a woman separated from her husband? Of course my wife to marry someone else without wasting time ever. Sue Ann, without giving then pose happily married now with another woman to divorce her husband because not afraid of hard times. Already hard enough to divorce process has become more difficult because of the behavior of her husband. Destiny to stay in the city alone, decides to do a little holiday by the lake. However, work has progressed as much as hoped. Hired for the holiday home is not alone. A confusion results were rented that house more than two people.

Sue Ann and Adam. Sue Ann and her best friend, her ex-husband, Adam. Sue Ann and had not seen for years, best friend of her ex-husband, handsome, charismatic, charming man. First time home roads intersecting Sue Annlin Man what awaits after year? Toni Blake's flowing, with fascinating and mysterious expression, you will read this book in one breath.
Sayfa Sayısı: 394
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Toni Blake Yeni Günün Işığı Pdf E-Kitap indir Oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın