Pdf Kitaplık

Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap indir oku
Hemen İndir
uyumsuz-veronica-rothUyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap İndir

Veronica Roth Uyumsuz Pdf E-Kitap indir

Veronica Roth Uyumsuz Pdf E-Kitap indir Veronica Roth Uyumsuz Pdf E-Kitap indir Veronica Roth Uyumsuz Pdf E-Kitap indir Veronica Roth Uyumsuz Pdf E-Kitap indir uyumsuz pdf indir
Beatrice Prior’ın Chicago’sunda toplum, her biri belli bir erdemi yaşatmaya adanmış beş topluluğa bölünmüş durumda. Dürüstlük, Fedakarlık, Cesurluk, Dostluk ve Bilgelik.
Her yıl, belli bir günde bütün on altı yaşındakiler, hayatlarının geri kalanında birlikte yaşayacakları grubu seçmek zorunda.
Beatrice, hem ailesiyle kalmak, hem de kendi benliğini bulmak istiyor ama ikisini birden seçemez.
Bu nedenle kendisi dahil, herkesi şaşırtan bir seçim yapıyor.
Genç yazar Veronica Roth heyecanlı seçimler, kalp kıran ihanetler, kan donduran sonuçlar ve beklenmedik aşklarla dolu karanlık bir geleceği anlatan gerilim serisinin ilk kitabıyla edebiyat sahnesine çıkıyor!
Sayfa Sayısı: 516
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
Alıntı
Ekle Yandex    Ekle Yandex alternatif

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Uyumsuz Veronica Roth Pdf E-Kitap indir oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın