Pdf Kitaplık

Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir


Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir
Nasıl olduğunu öğrenseniz de faydasız, Neden olduğunu anlasanız da önemsiz , Kim olduğunu bilseniz de yetersiz Tanrı fısıldar. Şeytan sessizdir...
Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir
Başka birinin sizin yerinize cinayet işlemesini sağlamak mümkün müdür? Sıradan insanların zihinlerini etkileme yeteneğine sahip insanlar vardır. Hiç şüphe çekmeden ve hiç kanıt bırakmadan. Suflörler hipnoza ihtiyaç duymaz. Kurbanlarının kılına bile dokunmazlar. Onların yetenekleri, insanların içinde var olan karanlık tarafın ortaya çıkmasını sağlamaktır. Bunu nasıl becerdikleri hâlâ gizemini korumaktadır. Hepimiz potansiyel katiliz. Ancak biz içgüdülerimizi kontrol edebildiğimize inanıyoruz. Peki, ya yanılıyorsak?
Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir
Bu sefer katil siz olabilirsiniz.

"Donato Carrisi'nin detayları, şaşırtıcı kurgusal dönüşümleri ve herkesin empati kurabileceği karakterleri kusursuz bir şekilde bir araya getirme yeteneği var. Suflör, meraklandırıyor, bilgilendiriyor ve aynı zamanda müthiş bir gerilimin içinde bırakıyor. Bitirdikten çok sonra bile aklınızdan çıkaramayacağınız bir gerilim."
- Michael Koryta-
Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir
"Beklentilerin çok ötesinde... Bu kitabı evde tek başınayken okumak istemeyebilirsiniz."
-Time Out-

"Sonunu tahmin edemeyeceğinize iddiaya girebilirim."
-The Guardian-
Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir
Bir yandan gerçekten de oyunculuğu seviyordu ve geleceği için önünde pek çok kapı aralayan bu fırsata arkasını döndüğünü hayal bile edemiyordu. Hâlâ birlikte oynamayı istediği bir sürü aktör, canlandırmak istediği bir sürü karakter vardı. Bir yandan da üniversiteye gitmenin ona ne faydası olacağını bilmiyordu. Üniversitenin amacı iyi bir iş bulabilmek, çok para kazanabilmek için insanın gecesini gündüzüne katması değil miydi? Onun zaten bir sürü parası vardı, belki bütün ömrü boyunca yetecek kadar hem de. Ve dilediği her yerde bir şeyler öğrenebilirdi, değil mi?

Sayfa Sayısı: 496
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


Turbobit  /  Hitfile

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Donato Carrisi Suflör Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın