Pdf Kitaplık

Gayle Forman - Sadece Bir Yıl Pdf kitap indir
Hemen İndir


Bir Hikâyenin Sonunu Öğrenmeden Önce

Nasıl Başladığını Hatırlamak Gerekir…
Gayle Forman - Sadece Bir Yıl Pdf kitap indirWillem gözlerini açtığında nerede olduğunu anlayamaz; Prag ya da Dubrovnik'te midir yoksa Amsterdam'a geri mi dönmüştür? Tek bildiği, yine yalnız olduğu ve Lulu isimli kızı bulması gerektiğidir. Paris'te onunla öylesine büyülü bir gün geçirmiştir ki kavuşmalarının kaderinde olup olmadığını merak eder. Gayle Forman - Sadece Bir Yıl Pdf kitap indir  Willem onunla tekrar karşılaşmayı umarak yollara düşer ve Meksika'dan Hindistan'a dünyanın dört bir yanını gezer. Aylar birbirini kovalarken Lulu'yu bir türlü bulamayan genç adam, kaderin ağlarının tahmin ettiği kadar güçlü olup olmadığını sorgulamaya başlayacaktır…Anne babasının içten içe fikrini değiştirmesini umduğunu biliyor ve onları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ediyordu, ama kararından emindi. Bu da artık birbirlerini anlamıyor olmalarının bir diğer nedeniydi. Bir aileden çok, bir zamanlar birlikte yaşamış üç yabancı gibiydiler.
Ellie’nin evine yaklaşırken Graham birlikte eski moda bir aile tatiline çıkmaya ihtiyaçları olduğunu düşünüyordu. Kaliforniya’dan olabildiğince uzağa, bol bol yemeğin, bayrakların ve havai fişeklerin olduğu bir yere gitmeye ihtiyaç-lan vardı. Buraya geleli daha iki üç gün olmuştu ve Graham şimdiden kendini bambaşka biri gibi hissetmeye başlamıştı. Belki Henley hünerini anne babasının üzerinde de sergileyebilirdi.
Gayle Forman - Sadece Bir Yıl Pdf kitap indir
Sadece Bir Gün'ün romantik ve duygusal devam kitabında, yaptığımız seçimler ile başımıza gelen kazalar ve ikisi kesiştiğinde elde ettiğimiz mutluluğun hikâyesi kaleme alınıyor.
Gayle Forman - Sadece Bir Yıl Pdf kitap indir
"Karakterlerin derinliği, kurgudaki geçişler ve uzak mekân seçimleri, bu büyüleyici serüveni talihsiz bir aşk hikâyesinden çok öteye taşımış. Okuyucularına gizem, dram ve karşılıksız aşkı sunan bir kitap."
-Publishers Weekly-
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Tıkla indir /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gayle Forman - Sadece Bir Yıl Pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın