Pdf Kitaplık

Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir
Hemen İndir
Dokunaklı ve düşündürücü bir kara ütopya.

Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir

Benim adım Anna ve burada olmamalıyım. Var olmamalıyım. Ama varım. Burada olmam benim hatam değil. Doğmayı ben istemedim. Ama bunun, içinde bulunduğum duruma hiçbir yararı yok. Neyse ki beni erkenden yakaladılar; böylesi daha iyi... En azından Bayan Pincent öyle söylüyor.
Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir
Ama doğrusunu söylemek gerekirse bunun ötesinde sebepler de vardı. Üzerini sarmaşıklar bürümüş binalarda derslere koşuşturulan, kışın kar tutmuş yollarında ağır ağır yürünen, futbol maçları sırasında tribünlerine kurulup oturulan ve gözleri ışıl ışıl parlayan öğrencilerle dolu salonlarında felsefe tartışılan o hayalindeki üniversite yaşamı ile insan arasına karışma yeteneğini tamamen kaybettiği bu yeni yaşamı birbirinden öyle farklıydı ki. Hayatta en son istediği şey kendilerini akademisyen sanan, kameralar peşlerindeyken ve bütün sınıf arkadaşları hayran hayran ona bakarken yarım yamalak, normal bir üniversiteli gibi olmaya çalışan, bir jete atlayıp bağımsız bir film çekimi için Vancouver’a uçtuğundan finalleri kaçıran şu ünlülerden biri gibi olmaktı.
Dokunaklı ve düşündürücü bir kara ütopya. Margeret Artwood'un Damızlık Kızın Öyküsü'ndeki kadar güçlü bir önseziye sahip bu sürükleyici bir roman, dünyaya bakışınızı değiştirecek ender kitaplardan biri.
Publishing News Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir .

Çevresel korkularımızla ve genç kalma takıntımızla oynayan insanı sonun gelmez bir düşünme sürecine sevk eden, iyi kurgulanmış bir roman.
Sunday Telegraph Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir

Gemma Malley, Bildirge ile dikkatleri çekmiş, yazarlığını kanıtlamıştır. Malley'in çarpıcı romanı, bizi, zengin ve nüfuzlu olanların bile kısıtlı koşullar altında yaşadığı ileri bir zamana götürüyor. Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir
Glasgow Herald

Sayfa Sayısı: 256
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: DeliDolu
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gemma Malley Bildirge Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın