Pdf Kitaplık

Gemma Malley Direniş Bildirge II Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Gemma Malley Direniş Bildirge II Pdf E-kitap indir


Gemma Malley Direniş Bildirge II Pdf E-kitap indir

Gemma Malley Direniş Bildirge II Pdf E-kitap indir 

Bu işte tek başına olacaksın ve buna hazır olup olmadığından emin olmam gerekiyor. Bunun sadece bir iş olmadığını unutma Peter. Bu bir savaş! Doğa ve bilim, iyi ve kötü arasında bir savaş bu. Ve büyükbaban seni kendi tarafına çekmek için elinden geleni yapacak.
Yıl 2040. Ölümsüzlüğün sırrının bulunduğu ve çocuk doğurmanın yasaklandığı, doğan çocukların Depoda toplanarak köle olarak yetiştirilmesini konu alan Bildirge ile başlayan seri Direniş ile sürüyor.
Depodan kaçabilme şansını yakalayan Anna ve Peterın macera ve gerilim dolu hikayesi devam ediyor.
İnternetten baksana,” dedi Ellie. Graham cebine uzandı ama o anda telefonunu otel odasında bıraktığını hatırladı. Bunu bilerek yapmamıştı. Limandan ayrıldıkları sırada fark etmişti ama dünyayla olan bağının kopması için pek de kötü bir gün sayılmazdı bu. O sırada kimseyle konuşmak istemiyordu. Ne Harry’yle, ne RacheTa, ne Mick’le, ne de başka biriyle. Telefonu yanında olmayınca kendini güvensiz hissedeceğini düşünürdü hep ama aksine o anda sadece özgür olduğunu hissediyordu.
“Telefonum yanımda değil, unuttun mu?” dedi. “Şeninkini kullanabilir miyim?”
Ellie’nin telefonu önünde, gösterge panelinin üzerinde duruyordu. Başıyla telefonu işaret etti. Haritalara girip radarın yerlerini belirlemesini bekliyordu. Ekranın üzerinde piksellerin hafif dansı başladı. Rüzgâr alnındaki saçları havalandırdı. Gözlerini kısıp kıyıdaki ağaçların arasından baş gösteren kilise kulesine baktı. Gelecekteki eviyle ilgili fikirler giderek daha da somutlaşıyordu.
Tam Ellie’ye bundan bahsedecekti ki o sırada bir başka teknenin dalgasıyla sarsıldılar. Tekneleri suyun üzerinde kayan bir taş gibi havaya kalktı. O anda telefon elinden fırlayıp ağır çekimde döne döne tekneden aşağı, suya düşüverdi. Denizin üzerinde o kadar çok köpük vardı ki telefonun düştüğü yeri görememişlerdi bile ve çok geçmeden o noktayı geride bıraktılar
Sayfa Sayısı: 328
Baskı Yılı: 2009
Dili: Türkçe
Yayınevi: Tudem Yayınları

Yandex   /  Turbobit  /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gemma Malley Direniş Bildirge II Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın