Pdf Kitaplık

James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf E-kitap indir
James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf E-Kitap indir James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf E-Kitap indir James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf E-Kitap indir
Geleceğe hoşgeldiniz.
"Gelecek. tam da olması gerektiği gibi."
The Wall Street Journal
"Gezegenlerarası sürükleyici bir macera."
Publishers Weekly
İnsanlık güneş sistemini Mars'ı, Ay'ı, Asteroit Kuşağı'nı ve de ötesini kolonileştirmiştir. Fakat yıldızlar hâlâ erişilmezdir.
Jim Holden Satürn'ün halkaları ile Kuşak'taki maden istasyonları arasında mekik dokuyan bir buz şilebinin idari subayıdır. O ve mürettebatı Scopuli adındaki terk edilmiş bir gemiye rastladıklarında korkunç bir sırla karşılaşırlar. Bu birileri için uğruna cinayet işlenecek bir sırdır hem de Jim ile mürettebatının hayal bile edemeyecekleri bir ölçekte. Jim gemiyi oraya kimin ve niye bıraktığını bulamazsa güneş sisteminde savaş çıkacaktır.
Dedektif Miller bir kızı aramaktadır milyarlarca kişilik bir sistemdeki tek bir kızı. Fakat kızın ailesinde para boldur ve parayı veren düdüğü çalmaktadır. İpuçları onu Scopuli'ye ve isyancı sempatizanı Holden'a çıkardığında Miller bu kızın tüm olup bitenlerin anahtarı olabileceğini anlar.
Holden ile Miller'ın Dünya hükümeti, Dış Gezegen devrimcileri ve gizli şirketler arasındaki ince bir çizgide yürümeleri gerekmektedir ve şans onlardan yana değildir. Fakat Kuşak'ta farklı kurallar geçerlidir ve küçük bir gemi bile evrenin kaderini değiştirebilir.
Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları
James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf
James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


James S. A. Corey Leviathan Uyanıyor Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın