Pdf Kitaplık

Joydeep Roy-Bhattacharya Marakeş'in Masalcısı Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Joydeep Roy-Bhattacharya Marakeş'in Masalcısı Pdf E-kitap indirJoydeep Roy-Bhattacharya Marakeş'in Masalcısı Pdf E-kitap indir
Annesi sanki onu duymamış gibi başını iki yana sallamıştı. “O bir film yıldızı. Tanrı aşkına. Kaliforniya’da yaşıyor. Birkaç hafta sonra çekip gidecek. Bunun her şeyi riske atmaya değeceğini nasıl düşünebilirsin?”
Ellie orada durup duyduklarını sindirmeye çalıştı. Odanın içinde nefes alacak hava kalmamış gibiydi. Avcı bile olduğu yerde kıpırdamadan duruyordu ama bu sorunun cevabı basitti. Annesinin anlamadığı şey şuydu: Graham sadece bir yaz aşkı ya da bir macera değildi onun için. Graham’ ı her şeyi riske atmaya değer kılan şey ile diğer kızları o dergilerdeki resimlere hayran hayran baktıran şey birbirinden çok farklıydı.
Olay bundan çok daha basitti. Bu gece onunla oturup bayat cips yemekten mutlu olmasıydı sebep. Sırf istedi diye ona koca bir şehir çizmiş olmasıydı. İşleri şakaya vuruşu ve göz göze geldiklerinde gözlerinin ardında uyanan o histi sebep. Ona yolladığı yüzlerce e-posta, değerli bir para birimi gibi birbirlerine takdim ettikleri o sözcükler... Her şeyi riske atmaya değer kılan şey bunlardı. Marakeş, çöle açılan kapı. Cema-ül Fenâ, sonsuzluk meydanı. Her şey bir gece meydanda esrarengiz bir çiftin görülmesiyle başlar. Kadının büyüleyici güzelliği ve adamın gizemli hali, onları gören herkeste silinmeyecek izler bırakmıştır. Fakat bu iki yabancıya dair hatıralar Cema'nın efsanevi havasına yakışır bir şekilde son derece aldatıcıdır. Gerçeğeyse sadece Hasan'ın masalları ışık tutabilir. Hasan o gecenin tüm tanıklarını sonsuzluk meydanında toplayarak hafızalarında uzun bir yolculuğa çıkaracaktır.
Doğu edebiyatının en iyi romanlarından Marakeş'in Masalcısı size mistik ve unutulmaz bir dünyanın kapılarını
açıyor.
Yayınevi: Sayfa 6
Sayfa Sayısı: 312
Basım Yılı: 2012

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Joydeep Roy-Bhattacharya Marakeş'in Masalcısı Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın